JADNO I BEDNO: Vrhunac NESPORTSKOG ponašanja! Emaptija, šta je to? (VIDEO)

19.10.2019. 11:57
Meksiko
Meksiko / Izvor: Foto: Twitter prinscreen/@e_ALeague
Neverovatno.

Fudbaleri meksičkog Verazkruza su odlučili da protestvuju zbog neisplaćenih plata. Oni su stajali prva četiri minuta meča domaćeg prvenstva, a na opšte iznenađenje navijača na stadionu "Luis Pirata Fuente" rival (Tigres) je počeo da igra i kraj nepomičnih domaćina postigao dva gola.

NASTAO BI HAOS: Nejmar NE može da se vrati u Barselonu (FOTO)

PORUKA JANKU OD DEVOJKE IZ SRBIJE: Biljana je NAJBOLJE opisala karijeru srpskog tenisera

DEFINITIVNO: UEFA razdvojila klubove iz Rusije i tzv. Kosova (FOTO)

- Mislim da rade pogrešne stvari, mi smo došli ovde, sačekali minut, odbili smo da čekamo tri - rekao je Pizaro, doduše ne objasnivši kakva je razlika.

Bilo kako bilo, poveli su u 4. minutu sa 2:0, posle je Edu Vargas dao još jedan gol pa je sve bilo rešeno za desetak minuta, a domaćin je golom Engleza Kazima Ričardsa postavio konačnih 3:1 u finišu.

Bivši reprezentativac Salsido je rekao da je potez gostiju bedan, da je u pitanju nepoštovanje kolega profesionalaca i da je tužno to što su uradili. Bedan, ali i jadan, ali u skladu sa pravilima. Ako su tako razmišljali onda je u redu. Ali, empatija, ma šta oni znaju šta je to.

Pogledajte kako izgleda grčka sportska novinarka, Dora Panteli

OTVORIO SE: Milošević brani Sadika, a nije moglo ni bez priče o sudijskim greškama

O OVOME BRUJI CELA AMERIKA: Procurio snimak Bobijeve tuče! PREBIO je POZNATU facu (VIDEO)

LEPE VESTI ZA KUZMIĆA: Bokser ODUSTAO od tužbe protiv košarkaška Zvezde! Otkrio i razlog

NEZAPAMĆENO: Mančester neće na stadion Partizana (FOTO)

SAVO OPREZAN PRED MEČ U LUČANIMA: Igraju već dugo PREPOZNATLJIV fudbal