JANG BOJS JE U STRAŠNOJ FORMI: Ako prođe Dance Zvezdi neće uopšte biti lako (VIDEO)

10.08.2019. 21:29
Marakana
Marakana / Izvor: Srbija Danas
Nova pobeda Švajcaraca.

Ukoliko fudbaleri Crvene zvezde izbace Kopenhagen iz kvalifikacija za Ligu šampiona u plej-ofu će se susresti sa Jang Bojsom. Šampion Švajcarske se kvalifikacijama priključuje tek u toj fazi, ali zato sa velikim uspehom brusi formu u nacionalnom šampionatu. U četvrtom kolu su žuto-crni savladali Sent Galen u gostima sa 3:2 i tako su se osamili na vrhu tabele.

NIJE SAMO PAVKOV: Milojevićeva UZDANICA propušta revanš u Kopenhagenu? (FOTO)

ČEKA IH PAKAO U DANSKOJ: Navijači Kopenhagena spremni za fudbalere Zvezde (FOTO)

SUTRA OKONČAVA TERAPIJE: Poznato kolike su ŠANSE da Pavkov zaigra u Kopenhagenu

Ekipa Jang Bojsa je do sada ostvarila tri trijumfa i jedan nerešen rezultat, a proitv Sent Galena je pokazala veliki kvalitet. Potencijalni rival Crvene zvezde je u gostima poveo sa 2:0 golovima Žan-Pjera Nsamea i Ulisesa Garsije, ali je u poslednjem minutu prvog dela prednost šampiona smanjio Đordi Kvintilja.

Početkom drugog poluvremena je Sedrik Iten poravnao sa bele tačke, ali je deset minuta pre kraja utakmice Nsame drugim golom na meču doneo pobedu Jang Bojsu.