JUVENTUS KIKSNUO NA GOSTOVANJU: Kjezin OČAJAN debi! OSTAVIO kolege na cedilu

17.10.2020. 23:09
Federiko Kjeza
Federiko Kjeza / Izvor: Reuters
Vulić igrao do 77. minuta.

Fudbaleri Krotonea osvojili su bod na svojem terenu (1:1) protiv Juventusa u 4. kolu italijanske Serije A. Domaćin je poveo iz penala preko Simija u 12. minutu, a ispostaviće se bod timu iz Torina je doneo u 21. Alvaro Morata.

Evo zašto ovog vikenda niko neće morati da apeluje na ljude da ostanu kod kuće

KAO U NAJBOLJA VREMENA: Nemanja Tomić podsetio da je PAKLEN IGRAČ! Lažnjak a la Garinča i GOLČINA (VIDEO)

NISU PRVACI EVROPE TEK TAKO: Miler i Leva samostalno srušili Bilefeld, PO DVA KOMADA obojica (VIDEO)

Bio je ovo debi Federika Kjeze za Juventus, ali ga neće pamtiti po dobrom. Iako je krenuo dobro i asistirao kod prvog gola, ali isključen je u 60. minutu i praktično doprineo da njegov novi tim ne dođe do pobede.

Užasnim startom na rivala dobio je direktan crveni karton i ostavio saigrače na cedilu da se bore.

Šampion nije uspeo da dođe do pobede, poništen mu je gol zbog ofsajda osam minuta pre kraja zahvaljujući VAR-u, i drugi put u sezoni ostao bez pobede.

Za domaćin tim je do 77. minuta igrao doskorašnji vezista Crvene zvezde Miloš Vulić.