SERIJA A: Lokateli rešio derbi Dela Mole

02.10.2021. 20:39
Manuel Lokateli
Manuel Lokateli / Izvor: Reuters
Juve u dobroj seriji.

Fudbaleri Juventusa slavili su na gostovanju Torinu 0:1 u okviru sedmog kola Serije A.

PREMIJER LIGA: Verner spasio Čelsi, minimalac Lidsa

ČEMPIONŠIP: Paunovićev Reding iz jednog šuta do pobede, Jokan pao posle preokreta

ROMA NIJE ŽELELA DA GA IZGUBI: Važan potpis u Rimu (FOTO)

Juventus je na ovom meču bio bez pomoći svog napadčkog dvojca Dibala-Morata. Dok za Torino nisu igrali Beloti, Zaza, Prat i Pjaca.

Prvi je zapretio Juve preko Mek Kenija, da bi nakon toga "bikovi" preuzeli terensku inicijativu i propustili dve ozbiljne šanse preko Lukića i Mandragore.

Juventus je nešto ozbiljnije zapretio u nastavku, ali je to bio meč bez izrazitih prilika. Jednu je iskoristio Manuel Lokateli. Njegov precizan hitac bio je dovoljan za tri boda Stare dame kojom je Juventus došao do serije od tri uzastopne pobede u šampionatu.

Za Torino je Lukić odigrao 65 minuta, dok je Vanja Milinković-Savić bio na golu domaćih svih 90 minuta.

Pogledajte kako izgleda britanska atletičarka Dina Ašer Smit.