JUVENTUS SA KREČA DO TRI BODA: Bonući surovo kažnjavao greške defanzivaca Lacija (VIDEO)

Leonardo Bonući
Leonardo Bonući / Izvor: Profimedia
Veoma važan trijumf za giganta iz Torina.

Fudbaleri Juventusa zabeležili su drugu uzastopnu pobedu u Seriji A.

Naime, Stara dama je na gostovanju savladala Lacio u derbiju 13. kola rezultatom 2:0 (1:0).

KONAČNO! Mesi pogodio za PSŽ u Ligi 1 (VIDEO)

PREMIJER LIGA: Mančester junajted PONIŽEN! Njukaslu ni tri gola nisu donela pobedu

SADA JE STVARNO PRETERAO: Baloteli totalno POLUDEO - hteo da ZAPALI saigrače upaljačem i...

Oba pogotka za Staru damu postigao je kapiten Leonardo Bonući sa bele tačke. Reprezentativac Italije je prvi put u karijeri zabeležio dva gola u prvenstvu.

Iskusni defanzivac je prvi jedanaesterac realizovao u 23. minutu, dok je konačan rezultat postavio sedam minuta pre kraja duela na Olimpiku.

Srpski reprezentativac Sergej Milinković Savić je sa kapitenskom trakom oko ruke odigrao svih 90. minuta za Nebeskoplave.

Ekipa iz Torina se na petoj poziciji izjednačila sa Lacijom sa 21 bodom i u sledećem kolu će dočekati Atalantu. Rimljane očekuje gostovanje Napoliju, koji deli prvu poziciju sa Milanom sa 32 boda.

Najnovije vesti iz fudbala pročitajte OVDE.

Pogledajte kako izgleda Maria Kortizia, supruga Pietrosa Sotiroua prvotimca Ludogoreca