16°C
24.04.2024.
117.1643
109.4482

KAKO LI JE MIHA OVO PREŽIVEO? Dočekao je Violu, a meč je rešio gol u 94. minutu (VIDEO)

06.01.2020. 15:09
Siniša Mihajlović
Siniša Mihajlović / Izvor: Profimedia
Ludilo u Bolonji.

Fudbaleri Bolonje i Fjorentine odigrali su nerešen meč u okviru 18. kola Serije A, a konačan rezultat bio je 1:1. Iako su gosti iz Firence vodili evrogolom Marka Benasija od prvog poluvremena, bod ekipi Siniše Mihajlovića doneo je Rikardo Orsolini još lepšim pogotkom u sudijskoj nadoknadi meča.

DRIBLING U STILU MESIJA, PA RAKETA U RAŠLJE: Golčina Račića kakva se retko viđa (VIDEO)

DA LI ĆE PARTIZAN USPETI DA VRATI ŽOFRIJA LOVERNJA? Situacija je sada postala mnogo jasnija

JEDAN POZIV PROMENIO JE SVE: Matić OTKRIO šta mu je Murinjo PORUČIO za Božić!

Prednost Fjorentini je doneo Benasi sjajnim volej udarcem u 27. minutu utakmice.

Ipak, konačan rezultat postavio je Orsolini u 94. minutu sjajnim golom iz slobodnog udarca u stilu Siniše Mihajlovića.

Pogledajte kako izgleda vatrena navijačica Napolija Jolanda de Rienko.