KAKVA DRAMA U SOLUNU: Aris ili Molde? Poznato sa kim će Partizan u BOJ za Ligu Evrope

15.08.2019. 23:17
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: Foto: FK Partizan
Norvežani imali veliku prednost.

Fudbaleri Partizana u plej-of mečevima za plasman u Ligu Evrope igraće protiv Moldea koji je preživeo pakao u revanš duelu sa Arisom i posle produžetaka došao do plej-ofa rudne. Grci su posle 90. minuta vodili sa 3:0 i bili na korak od čuda...

DOK SU TURCI URLALI: Evo kako su Grobari i igrači Partizana proslavili prolaz u plej-of Lige Evrope (VIDEO)

Milošević prvo održao BUKVICU Turcima, ali je na kraju dobio GROMOGLASAN aplauz (FOTO)

PARTIZAN JE NA KORAK OD GRUPE: Pavlović o SPORNOM penalu, ali i pohvalama (VIDEO+FOTO)

Triler u Solunu počeo je golom Španca Ksavijera Matilje već u 25. minutu. Već u 37. minutu bilo je 2:0, precizan je bio Georgios. Navijači Arisa bili su u delirijumu kad je u 84. minutu Francuz Nikola Dižini anulirao prednost iz prvog duela i odluku o rivalu Parizana odložio za produžetke.

Kad se očekivao senzacionalni preokret, napadač Moldea Matijas Boli, 106. minutu postigao je gol koji je Norvežane odveo na megdan Partizanu.

Partizan će doćekati Molde 22. avgusta u Beogradu, revanš je sedam dana kasnije u Norveškoj.

Crno-beli su u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope elimnisali Malatiju. Posle beogradskih 3:1, u revanšu u Turskoj su izgubili sa 1:0, o čemu više možete da pročitati OVDE.

Pogledajte kako izgleda Kristina Janjić, izabranica reprezentativca Srbije Aleksandra Mitrovića