26°C
16.04.2024.
117.142
110.3448

KANADA DEKLASIRALA RIVALA: Borjan primio jedan od NAJGLUPLJIH golova u karijeri (VIDEO)

26.03.2021. 07:57
Milan Borjan
Milan Borjan / Izvor: Foto: Printscreen/Youtube/Canada Soccer
Kiks kapitena Zvezde.

Reprezentacija Kanade deklasirala je u Edmontonu selekciju Bermuda rezultatom 5:1, u okviru kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine.

NBA: Bjelica otišao, Sakramento ZABLISTAO! Meč karijere Foksa! Šampion NOKAUTIRAN (VIDEO)

HAKET O ZVEZDI: Sve najbolje o Radonjiću i Lojdu

IBRA SE NE DA: Vrsnom asistencijom obeležio povratak, Grci šokirali Špance, Italija lako s Ircima (VIDEO)

Domaćin je od početka imao inicijativu, stvarao šanse i rezultat bi mogao da bude još ubedljiviji, da golman Crvene zvezde na golu "selekcije javorovog lista" nije napravio katastrofalnu grešku i vratio goste u igru, kada su smanjili na 3:1.

Preciznije, kapiten srpskog šampiona je odbranio centaršut, koji nije bio naročito silovit, ali mu je lopta ispala. Tu se zatekao reprezentativac Bermuda Kejn Kriklou i rutinski zatresao mrežu.

Uprkos tome, Kanađani su do kraja meča postigli još dva gola i ubedljivo slavili.

Kajl Larin je bio trostruki strelac za Kanadu (19, 27, 69), upisao se i Riči Lareja u 53. minutu, da bi Korbni postavio konačan rezultat u 81. minutu.

Na 1:06 snimka pogledajte gol koji je Borjan primio.