19.04.2024.
117.1484
109.6792

KATAIJU NIJE USPELO, KANGI - JESTE! Pogledajte emotivnu scenu posle pogotka Gabonca (VIDEO)

09.08.2022. 19:51
Kanga
Kanga / Izvor: Foto: Arena TV printscreen/MN Press
Zvezda je povela.

Crvena zvezda igra revanš meč kvalifikacija za Ligu šampiona protiv jermenskog Pjunika.

DA LI IMA RAZLOGA ZA BRIGU? Kataiju se ovo dešava drugi put uzastopno (VIDEO)

SASTAVI: Stanković lansirao iznenađenje, Zvezda juri novu pobedu u Jerevanu

JERMENI MAŠU BELOM ZASTAVOM: Protiv Zvezde NEMAMO ni TEORETSKE šanse

U prvom meču bilo je 5:0 za crveno-bele u Beogradu, a dobro izgleda i u uzvratnom duelu.

Sudija je u 28. minutu gledao VAR snimak i shvatio da je igrač Pjunika igrao rukom. Nažalost po crveno-bele, Kataiju je golman odbranio udarac. Ovo je drugi uzastopni penal koji Aleksandar Katai ne pogađa u evropskim takmičenjima, u osmini finala Lige Evrope prošle sezone je bio neprecizan u Glazgovu protiv Rendžersa.

Ipak, u 42. minutu je arbitar posle gledanja snimka opet dosudio penal za Zvezdu, video je faul nad Sanogom u kaznenom prostoru. Ovog puta je Kanga uzeo loptu u ruke i pogodio mrežu za 1:0. Prvi koji je prišao da ga zagrli i čestita mu bio je - Aleksandar Katai.

Najnovije vesti o FK Crvena zvezda možete naći OVDE.

BONUS VIDEO: Pogledajte Snežanu Borjan, suprugu Milana Borjana, kako uživa na bazenu