KAO U DOBRA STARA VREMENA: Živković OPET strelac, tri meča - tri gola!

Andrija Živković / Izvor: Profimedia
Nekadašnji ljubimac grobara u fenomenalnoj seriji.

Trebalo je vremena Andriji Živkoviću da "proradi" od dolaska u PAOK, a kada je to učinio, serija nekadašnjeg Zlatnog Orlića nema kraja.

Ovaj vikend ti može doneti mnogo uzbuđenja: OSVOJI NOVAC IZ FOTELJE!

SADIK JE NEZAUSTAVLJIV: Promašio penal, pa se ISPRAVIO! Almerija GRABI ka La ligi (VIDEO)

LOKOMOTIVA SLAVILA, NIKOLIĆ POCRVENEO: Mašinovođe bolje od gradskog rivala, sudija isključio Srbina

GROBARI SU OVO ČEKALI: Suma ODLUČIO da li OSTAJE u Partizanu!

Ponovo je bivši igrač Partizana pogodio za PAOK, postigavši treći gol u isto toliko mečeva zaredom. Istina, "dvoglavi orao" je pretrpeo poraz na gostovanju Asterasu (1:2), koga sa klupe predvodi srpski stručnjak Milan Rastavac, ali je Živković bio najbolji pojedinac u redovima crno-belih.

Srpski vezista je na teren kročio u 46. minutu, a utešni gol za Solunjane postigao u 84. minutu. Ko zna, da je bio od početka u timu PAOK-a, možda drugoplasirani klub grčke elite ne bi ni doživeo četvrti poraz u sezoni.

Pogledajte kako izgleda Keli, ćerka vozača formule 1 Nelsona Pikea.