KAZNA ZA PROMAŠAJE: Zvezda poražena od Zenita, ostavljen dobar utisak

03.07.2022. 21:04
zz
zz / Izvor: Foto: FK Crvena zvezda
Dejan Stanković može biti zadovoljan pritiskom, izostala realizacija.

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Zenita u Sočiju sa 2:1 (0:0) u poslednjem kontrolnom meču na letnjim pripremama.

ČESTITAMO! Meridian šalje i trećeg putnika na FUDBALSKI SPEKTAKL – Predrag ide u Katar!

RUSIJOM SE ORI BOŽE PRAVDE UZ OVACIJE! Spektakl na meču Zvezde i Zenita (VIDEO)

Na samom početku Zvezda je igrala bolje od Zenita. U prvih nekoliko minuta crveno-beli su imali dve jako dobre šanse. Prvu je propustio Milan Pavkov koji nije lepo zahvatio loptu posle centaršuta Mustafe.

Upravo je Mustafa bio u centru pažnje i par minuta kasnije kada je posle greške odbrane Zenita došao do lopte i uputio udarac ka golu. Međutim lopta je prošla pored gola. Prvo poluvreme je završeno bez golova.

Ubrzo po početku drugog poluvremena stigla je kazna za propuštene prilike Zvezde. Andrej Mostovoj je u 53. minutu doneo prednost Zenitu. Imala je i ruska ekipa prilike da poveća vođstvo, što je i uradila u 74. minutu kada je Kasijera matirao Borjana.

Nadu Crvenoj zvezdi pružio je Aleksandar Katai u 79. minutu kada je smanjio rezultat na 2:1.

Međutim Zvezda do kraja utakmice nije uspela da stvori šansu kojom bi zapretila golu Zenita.

BONUS VIDEO: Pogledajte Snežanu Borjan, suprugu Milana Borjana, kako uživa na bazenu