19.04.2024.
117.1484
109.6792

KIKS BARSE PRED EL KLASIKO: Katalonci vodili, ali je usledio ŠOK! Velika šansa za Real (VIDEO)

14.12.2019. 17:58
FK Real Sosijedad
FK Real Sosijedad / Izvor: Reuters
Mesi i družina bez pobede u San Sebastijanu.

Fudbaleri Real Sosijedada i Barselone odigrali su utakmicu bez pobednika u San Sebastijanu, a rezultat je bio 2:2. Taj rezultat je stvorio šansu Real Madridu da eventualnom pobedom nad Valensijom zauzme prvo mesto na tabeli uoči El Klasika koji je na programu u sledećem kolu.

MERIDIAN RAZBIJA MALER! Za srećan petak 13. bonusi koji se ne propuštaju!

OSTRVSKI MEDIJI PIŠU: Gvardiola napušta Siti! Građane preuzima čovek koji NE ZNA da osvoji trofej

IZGLEDA DA JE GOTOVO: Crno-beli ostaju bez golgetera!

Ekipa Sosijedada je povela u 12. minutu iz penala, a precizan sa bele tačke bio je Mikel Ojrazabal. Međutim, izjednačenje Barseloni doneo je Antoan Grizman sedam minuta pre odlaska na odmor.

Igrao se četvrti minut drugog poluvremena kada je Luis Suarez na asistenciju Lea Mesija preokrenuo rezultat, ali je bod domaćem timu doneo Aleksander Isak pogotkom u 62. minutu.