KOLAROV ZATRESAO MREŽU, JOVIĆ NE: Roma savladala Real, Luka PROMAŠIVAO! (VIDEO)

11.08.2019. 22:11
Luka Jović
Luka Jović / Izvor: Profimedia
Trijumf Vučice.

Fudbaleri Rome savladali su Real Madrid posle penal serije u utakmici koja je odigrana u okviru priprema za predstojeću sezonu. Rezultat u regularnom toku je bio 2:2, a srpski reprezentativci Luka Jović i Aleksandar Kolarov su nastupili na meču. Levi bek Vučice je odigrao čitav meč, a bio je precizan sa bele tačke u penal seriji, dok je napadač Madriđana odigrao drugo poluvreme, ali se nije upisao u strelce. Meč se igrao u Rimu, na stadionu Olimpiko.

SUPERLIGA SRBIJE: Lalatović nema MILOSTI! Vojvodina PROTUTNJALA kroz Surdulicu! Golubovi IZNENADILI!

PREMIJER LIGA: Junajted deklasirao Čelsi u derbiju kola na startu sezone (VIDEO)

POSLE KIKSA U KRUŠEVCU: Savo NIKAD direktniji! Evo ko je najveći KRIVAC za remi pod Bagdalom!

Svi golovi u regularnom delu su pali u prvom poluvremenu, a Real je dva puta bio u vođstvu. Prvi gol na utakmici je postigao Marselo u 16. minutu, a prvo izjednačenje Romi doneo je Dijego Peroti u 34. Pet minuta kasnije su Madriđani ponovo došli do prednosti zahvaljujući Kazemiru, ali već u sledećem napadu je gol za Vučicu postigao Edin Džeko.

Na početku drugog poluvremena je Luka Jović ušao u igru i na terenu je proveo 45 minuta. Nažalost, reprezentativac Srbije nije uspeo da postigne gol, a imao je dve izgledne prilike. Ipak, u oba navrata je kao pobednik izašao golman Rome Pau Lopez.

Najzanimljivije detalje iz prvog poluvremena pogledajte u nastavku.

Penal seriju je pogotkom otvorio Aleksandar Kolarov, a u nastavku su bili precizni svi Romini izvođači kao i prva četiri Realova. Poslednji jedanaesterac na utakmici je izveo Marselo koji je pogodio prečku i tako rešio pitanje pobednika. Interesantno je da Luka Jović nije dobio priliku da izvede penal.

Pogledajte kako izgleda Aleksandra Matić, supruga srpskog reprezentativca Nemanje Matića.