moderate rain
24.04.2024.
117.1643
109.4482

KONAČNO I INĐIJA POSTIŽE GOL: Posle Zvezdine PETARDE domaćin iz PENALA smanjio rezultat (VIDEO)

25.04.2021. 18:37
penal
penal / Izvor: Foto: Youtube printscreen/Arena Sport TV
Crveno-beli blizu overe titule.

Fudbaleri Crvene zvezde su opušteno ušli u meč sa Inđijom u okviru 33. kola Superlige Srbije i to im se vratilo kroz rutinsku pobedu, koja će uskoro biti i ozvaničena. Crveno-belima sada je potrebno samo još tri boda ili kiks Partizana da bi overili novu titulu.

DRUGO POLUVREME: Goleada u Inđiji, domaći stigli do pogotka (UŽIVO)

PAVKOV NEZAJAŽLJIV: Dao dva gola u dva minuta, domaći NA KOLENIMA! Projektil, pa rutinska realizacija (VIDEO)

POCEPAO MREŽU: Vidite kako je Falko uhvatio VOLEJ! Bomba u italijanskoj produkciji - Gajić asistent (VIDEO)

Prvo poluvreme je Zvezda dobila sa 4:0, a "petradu" je začinio Falćineli u 60. minutu posle lepog šuta iskosa sa desne strane, kada je pogodio suprotan ugao golmana domaćih Jovičića.

Ipak, domaći su uspeli da stignu do utešnog gola. Gejlor Kanga je skrivio penal. Kontakta je bilo uz definitvno preterano teatralni pad. Nebojša Bastajić je uspeo da savlada Zorana Popovića koji danas menja kapitena Milana Borjana. I tako malo smanji katastrofalan poraz.