Skip to main content
Lionel Mesi

KONAČNO! Mesi pogodio za PSŽ u Ligi 1 (VIDEO)

Argentinac razbio maler.

Fudbaleri Pari Sen Žermena sa 3:1 su savladali Nant na svom terenu u 14. kolu. Meč na Parku prinčeva obeležio je prvi pogodak Lionela Mesija u Ligi 1.

PREMIJER LIGA: Mančester junajted PONIŽEN! Njukaslu ni tri gola nisu donela pobedu

SADA JE STVARNO PRETERAO: Baloteli totalno POLUDEO - hteo da ZAPALI saigrače upaljačem i...

PIKSI VIDEO REMI: Kolubara se sa JUGA vraća neporažena

Odlično je meč počeo za domaće. Već u drugom minutu je Kilijan Mbape postigao gol. Bio je to njegov sedmi pogodak u Ligi 1 ove sezone.

Situacija se zakomplikovala za PSŽ u 65. minutu, kada je crveni karton dobio Kejlor Navas. Istrčao je iskusni golman izvan kaznenog prostora i nepromišljeno pokušao da zaustavi Ludovika Blasa.

Gosti su nastojali da iskoriste priliku, napadali su, pa su u 77. minutu došli do izjednačenja. Strelac je bio Rondal Kolo Muani.

Ipak, sreća nije bila uz Nant u nastavku. U 82. minutu je Denis Apija skrenuo loptu u svoj gol i PSŽ je ponovo bio u prednosti.

Konačni rezultat postavio je Lionel Mesi u 87. minutu. Argentinac je postigao prvi pogodak u Ligi 1.

PSŽ je ostvario treću uzastopnu pobedu i sa 37 bodova je prvi na tabeli. Nant je na 11. mestu sa 18 bodova.

Najnovije vesti iz fudbala pročitajte OVDE.