10°C
24.04.2024.
117.1643
109.4482

KOPA AMERIKA: Mesi se POTUKAO i dobio direktan CRVENI karton! Argentina osvojila treće mesto (VIDEO)

06.07.2019. 22:59
Lionel Mesi
Lionel Mesi / Izvor: Reuters
Lud meč.

Reprezentacija Argentine osvojila je treće mesto na Kopa Amerika zahvaljujući pobedi nad Čileom rezultatom 2:1. Gaučosi su se tako koliko-toliko osvetili Čileancima za poraze u prethodna dva finala prvenstva Južne Amerike, a najjači utisak sa utakmice ostavili su crveni kartoni koje su dobili Lionel Mesi i Gari Medel u 37. minutu zbog incidenta na terenu.

LOŠE VESTI STIŽU IZ SLOVENIJE: Partizan poražen od Olimpije, a POVREDA je još veći problem (VIDEO)

IZ PORTUGALIJE PORUČUJU: Zvezda je dovela novog Aguera

LESTER NIŠTA NE PREPUŠTA SLUČAJU: Lisice za ovog igrača Monaku plaćaju 45 miliona evra (FOTO)

Argentinu je u vođstvo doveo Serhio Aguero u 12. minutu kada je uspeo da zaobiđe golmana Čilea Ariasa smesti loptu u mrežu.

Deset minuta kasnije prednost Gaučosa je udvostručio Paulo Dibala koji je izašao sam ispred Ariasa, a loptu u mrežu je poslao tako što ju je bocnuo preko njega.

U 37. minutu su učešće na turniru završili Lionel Mesi i Gari Medel. Oni su se sukobili posle jednog duela, a sudija Mario Dijaz de Vivar je bez razmišljanja pokazao crvene kartone obojici.

Nadu Čileancima vratio je Arturo Vidal u 59. minutu kada je iz penala savladao Franka Armanija. Pre toga je glavni arbitar De Vivar dosudio najstrožu kaznu uz pomoć VAR tehnologije, posle faula Đovanija Lo Selsa.

Pogledajte kako izgleda Heorhina Rodrigez, devojka Kristijana Ronalda.