KOPA LIBERTADORES: Goreo je Monumental! River i Boka igrali su Superklasiko! PRŠTALO na sve strane (VIDEO)

02.10.2019. 10:19
Boka juniors
Boka juniors / Izvor: Reuters
Na pomolu spektakularno finale.

Fudbaleri River Plate savladali su Boku juniors u prvom meču polufinala Kopa Libertadores rezultatom 2:0 (1:0). U po mnogima, najvećem derbiju svetskog fudbala, domaćin je ponovo naneo udarac navijačima kluba sa "Bombonjere", pošto je i u decembru, u Madridu, savladao najljućeg rivala i osvojio isto takmičenje.

PRED DVOMEČ SA ZVEZDOM: Otkriven RAZLOG katastrofe Totenhema protiv Bajerna! Se*s AFERA trese London!

TAKO TO RADI MITAR: Dva gola za tri minuta, za prvo mesto na listi strelaca (VIDEO)

HRVATI U PANICI: Zvezdina POBEDA dovela Srbiju do dugo željenog SNA! Sve oči UPRTE ka Partizanu!

River je poveo već u sedmom minutu, golom iz penala koji je dosuđen posle gledanja VAR tehnologije. Emanuel Mas je u šesnaestercu oborio Rafaela Boru, Kolumbijac pitao Naća Fernandeza i Nika de la Kruza za dozvolu da puca, a zatim neumoljivo pogodio za 1:0.

Konačan rezultat postavljen je u 70. minutu. Domaćin je izveo odličnu akciju, čiji je inicijator bio bivši napadač Anderlehta Matijas Suarez, prošao je po desnoj strani, centrirao na peterac, gde je bez greške odreagovao Ignjasio Fernandez i duplirao prednost. Gosti su meč završili sa desetoricom, pošto je u sedmom minutu sudijske nadoknade vremena isključen Nikolas Kapaldo.

U drugom polufinalu Kopa Libertadores sastaju se brazilski velikani Gremio i Flamengo. Prva utakmica se igra u noći između srede i četvrtka u Porto Alegreu. Nema sumnje da nas u finalu čeka spektakularna poslastica, gde će udariti Argentinci na Brazilce.

RAČUNICA JE JASNA: Zna se šta je Zvezdi POTREBNO da prezimi u Evropi!

LIGA ŠAMPIONA: Ludnica u Londonu! Čak DEVET golova na meču Totenhem - Bajern

ĐORĐEVIĆ: Deca pokazala da vrede

Pogledajte kako izgleda Julijana Trigubčak, atraktivna navijačica na hokejaškim mečevima.