KORONA JE PROŠLOST - IZVEO MAJSTORSKU PANENKU: Ronaldo dvostruki strelac u pobedi Juventusa! (VIDEO SNIMCI)

01.11.2020. 18:32
Kristijano Ronaldo
Kristijano Ronaldo / Izvor: Reuters
Portugalac se vratio u velikom stilu.

Fudbaleri Juventusa vratili su se na pobedničke staze posle gostovanja Speciji. Šampion Italije je slavio sa ubedljivih 4:1, ali daleko od toga da je bilo lako, posebno u prvom poluvremenu, pre nego što je na scenu stupio Kristijano Ronaldo kod rezultata 1:1.

SUPERLIGA SRBIJE: Sjajnih 100 minuta u Ivanjici! Isključenje na startu, promašen penal, gol u nadoknadi

ŽIVOTNA BORBA NAJBOLJEG ENGLESKOG FUDBALERA IKADA: Od iste strašne bolesti nedavno mu umrli brat i saigrač

Ispostavilo se da je ulaskom Ronalda Specija bila slomljena, odnosno da nije imala snage da se vrati nakon njegovog gola u 59. minutu iako je uspela u prvom delu kada je Tomasko Pobega (32') "neutralizovao" pogodak Alvara Morate (14'), kome je poništen još jedan gol.

Ronaldo je tačku stavio iz penala u 76. minut, a u strelce je upisao i Adrijen Rabio, igrao se 67. minut.

"Stara dama" je tako prekinula niz od dva remija u Seriji A i sada je opet na pravom koloseku. Jasno, kada je tu Ronaldo...

Juventus je s njim drugi tim i to se osetilo kada je bio u izolaciji zbog koronavirusa.