KUP SRBIJE: Lale na penale izborile polufinale

03.06.2020. 22:46
FK Vojvodina
FK Vojvodina / Izvor: Foto: fkvojvodina.rs
Vojvodina sa 5:4 posle jedanaesteraca savladala Mladost iz Lučana.

Fudbaleri novosadske Vojvodine poslednji su polufinalisti Kupa Srbije pošto su posle boljeg izvođenja jedanaesteraca savladali Mladost iz Lučana 5:4, dok je posle 90 minuta igre bilo 0:0. Osim Vojvodine, u narednu fazu su se plasirali Crvena zvezda, Partizan i Čukarički, a sutra od 15 časova će žrebom biti određeni parovi polufinala.

Asano dao DVA gola, ali ga jedno NERVIRA! Poslao i poruku za Natha

SPEKULACIJE DA DOLAZI U CRVENU ZVEZDU: Tedić progovorio o velikom uspehu

ĐAVOLI LOŠE RAČUNALI: Ponudili 80 miliona za ovog igrača i glatko odbijeni (FOTO)

U prvih 45 minuta nije bilo mnogo šansi, igralo se veoma tvrdo, ali je Vojvodina imala inicijativu i uputila par udaraca iz daljine, lai nije bilo ozbiljnih prilika. Lale su mnogo konkretnije zaigrale u drugom poluvremenu kada su i stvorili ozbiljnije šanse, ali nije bilo promene rezultata, a Mladost je uspela da se odbrani za 90 minuta.

Prešlo se na izvođenje jedanaesteraca pre kojih je trener Vojvodine Nenad Lalatović izvršio izmenu golmana pa je umesto Emila Rockova na gol liniju stao Nikola Simić. Nije uspeo da odbrani nijedan penal, ali je zbunio Predraga Pavlovića koji je šutirao pored gola. Bio je to jedini promašaj u penal seriji, ali dovoljan da se Vojvodina plasira u polufinale.

Pogledajte kako izgleda Katrina Maria, poznata navijačica Mančester junajteda.

SAVO GRMI POSLE POBEDE: Neki igrači su POTROŠILI kredite!

TRAGEDIJA SRPSKOG DEČAKA GA POTRESLA: Mbape poslao poruku za Đorđevića - emotivno, sa TRI srca (FOTO)

IVIĆ NA CENI: Ne ostaje u Makabiju, velikan je već bacio oko na njega (FOTO)