13°C
25.04.2024.
117.1627
109.3752

KUP SRBIJE: Partizan RAZBIO Napredak! Ubedljiva pobeda crno-belih ulepšana MAJSTORIJAMA (VIDEO)

13.03.2019. 15:10
Goran Zakarić
Goran Zakarić / Izvor: MN Press
Parni valjak slavio u Kruševcu.

Fudbaleri Partizana obezbedili su plasman u polufinale Kupa Srbije ubedljivim trijumfom nad ekipom Napretka u Kruševcu. Crno-beli su savladali Čarapane rezultatom 4:0, a golove su postigli Zakarić, Pantić, Valijente i Rikardo.

PRŠTALO JE NA TELEOPTIKU: Zvezda slavila u Večitom derbiju omladinaca (VIDEO+FOTO)

NIJE SVE TAKO CRNO: Ova vest je OBRADOVALA sve fudbalere Partizana

Dešavanja sa utakmice u Kruševcu iz minuta u minut možete pratiti na sajtu Srbija Danas.

KRAJ:
Partizan je u polufinalu.
83. minut:
Poslednju izmenu na utakmici napravio je Žarko Lazetić. Vršilac dužnosti trenera Partizana je na teren poslao Armina Đerleka umesto strelca prvog gola Gorana Zakarića.
76. minut:
Druga izmena u Partizanu, Milan Smiljanić je na terenu umesto Dnaila Pantića.
73. minut:
Poslednja izmenu u ekipi Napretka. Iz igre je izašao Andrej Ilić koga je zamenio Anes Rušević.
72. minut:
GOL 0:4! Pantić je poslao sjajnu loptu u prostor za Rikarda koji je izašao sam ispred golmana i rutinski ga savladao.
68. minut:
Veliku šansu propustio je Goran Zakarić. Pogrešio je golman Napretka u dodavanju i predao loptu direktno u noge igračima Partizana, pa je zatim uspeo da odbrani udarac Rikarda, ali je onda Zakarić uspeo da promaši neverovatnu priliku.
66. minut:
GOL 0:3! Mark Valijente postiže pogodak. Španski štoper je šutirao glavom sa peterca, golman Petrović je odbranio, ali je defanzivac crno-belih iz drugog pokušaja uspeo da zatrese mrežu.
64. minut:
Napredak je postigao gol, ali je sudija Široki poništio pogodak zbog ofsajda.
60. minut:
Dobru priliku je imao Rikardo koji je sa leve strane ušao u kazneni prostor domaćina, ali je bio neodlučan da li da šutira ili asistira, pa je prilika otišla u nepovrat.
52. minut:
Trener Napretka Milorad Kosanović drugo poluvreme prati iz svoje kancelarije, jer ga je sudija Zoran Široki udalji sa klupe. To se desilo u pauzi između dva poluvremena, a sada je dobijena potvrda.
46. minut:
Dvostruku izmenu napravio je Milorad Kosanović. U igru su ušli Luka Stevanović i Nikola Eskić, a teren su napustili Igor Ivanović i Nikola Aksentijević.
POLUVREME:
Odmah posle pogotka Pantića sudija Zoran Široki pokazao je fudbalerima put u svlačionicu.
45+2. minut:
GOL 0:2! Evrogol Danila Pantića. Mladi reprezentativac Srbije je fenomenalno izveo slobodan udarac i skinuo paučinu iz rašlji Petrovićevog gola.
37. minut:
Novi žuti karton za fudbalere Napretka. "Požuteo" je još jedan bivši igrač Partizana, Nikola Aksentijević. On je dobio javnu opomenu zbog udarca Partizanove čigre Gorana Zakarića.
32. minut:
Bez obzira što je asistirao za gol Zakariću, Nemanja Nikolić je zamenjen. Napadač Partizana je pre nekoliko minuta imao raspravu sa Žarkom Lazetićem koji je odlučio da umesto njega na teren pošalje Zorana Tošića.
31. minut:
GOL 0:1! Zakarić je doneo prednost Partizanu. Nemanja Nikolić je navukao na sebe tri igrača Napretka i uposlio Zakarića koji je fenomenalno zalomio golmana Petrovića i potom ubacio loptu u praznu mrežu.
29. minut:
Nezgodan centaršut sa desne strane uputio je Šehović, a golman Napretka Nikolić nije najbolje reagovao, pa je moglo da bude opasno po Čarapane. Ipak, defanzivci domaće ekipe su uspeli da otklone opasnost.
25. minut:
Prvi žuti karton na meču dobio je štoper Napretka Miloš Ostojić zbog prekršaja.
20. minut:
Već neko vreme nema većih uzbuđenja u Kruševcu.
11. minut:
Ušao je Pantić u kazneni prostor sa leve strane i opalio po lopti, ali je golamn domaćih Petrović bio dobro postavljen.
6. minut:
Dobra šansa za Partizan. Posle centaršuta iz slobodnog udarca Mark Valijente je šutirao glavom, ali je dobro intervenisao Nikola Petrović.
2. minut:
Dobar napad Napretka po desnoj strani i centaršut Aksentijevića posle kog je Ndiaje pokušao, ali neprecizno.