5°C
18.04.2024.
117.14
110.2702

KVALIFIKACIJE ZA EP: Ludnica u Torinu, veče puno čudnih rezultata širom Evrope (VIDEO+FOTO)

11.06.2019. 22:44
Italija - Bosna i Hercegovina
Italija - Bosna i Hercegovina / Izvor: Reuters
Bilo je ludo.

U večerašnjem programu kvalifikacija za EURO 2020. godine selekcija Italije uspela je da posle 0:1 na poluvremenu u meču sa Bosnom i Hercegovinom na kraju ipak slavi sa 2:1. Nemačka je kao i Francuska bila ubedljiva, a veliko iznenađenje priredila je selekcija Jermenije na gostovanju protiv Grčke, ali krenimo redom...

ISPLIVALO: Lacio odredio CENU za Sergeja! Neće vam biti doboro posle OVOGA! (FOTO)

PROTRLJAJTE DOBRO OČI: Milijaš na KLUPI Zvezde!

ŽREB ZA EVROPSKE KVALIFIKACIJE: Poznati PAROVI pretkola! Da li su među njima i RIVALI Večitih!

U derbiju večerašnjeg programa Italija je na svom terenu savladala Bosnu i Hercegovinu sa 2:1, iako su Azuri gubili posle prvih 45 minuta. Bosanci su prvi došli do prednosti golom Džeka u prvom poluvremenu, da bi Insinje u nastavku izjednačio, a u samom finišu duela Verati postavio konačan rezultat.

Nemačka je bila sigurna kao domaćin protiv Estonije, kao i Belgija u duelu sa Škotskom. Rusija je uspela da savlada Kipar, dok je aktuelni šampion sveta reprezentacija Francuske bila sigurna protiv Andore u gostima.

Dželat Galskih Petlova selekcija Turske doživela je poraz na Islandu od istoimene reprezentacije, a važan trijumf zabeležile su Severna Irska i Mađarska. Veliko iznenanđenje viđeno je u duelu Grčke i Jermenije, u kojoj su Jermeni sa 3:2 počistili Helene i nastavili sa odličnim rezultatima na startu kvalifikacija.