KVALIFIKACIJE ZA LIGU ŠAMPIONA: Navijači Zvezde OBRATITE pažnju! Bilo je VELIKIH iznenađenja (VIDEO)

11.07.2019. 00:30
Liga šampiona
Liga šampiona / Izvor: Youtube Printscreen
Odigrani prvi mečevi.

Nastavljene su kvalifikacije za Ligu šampiona. Posle mečeva odigranih u utorak, kada je viđeno nekoliko iznenađenja, ni današnje utakmice nisu mogle da prođu bez istih.

SVE JE DOGOVORENO: Velika ZVEZDA napušta Madriđane! Nećete verovati gde nastavlja KARIJERU!

REMI NIJE SMAK SVETA: Suduva je skoro NEPOBEDIVA kod kuće, evo ko se sve OKLIZNUO u Marijampolju

I LOVA I SLAVA: Brazilci spremili BRUTALAN doček Arnautoviću u Kini (VIDEO)

Najveće je priredio Saburtalo iz Tbilisija, Gruzini su na gostovanju u Moldaviji očitali lekciju Šerifu iz Tiraspolja i sa pobedom od 3:0 napravili džinovski korak ka plasmanu u drugu rundu kvalifikacija.

U prvom meču dana, Karabag iz Azejrbedžana nije uspeo da slomi otpor žilavih Partizana iz Albanije, kao ni BATE iz Borisova koji je remizirao sa Pjastom iz Gljivica. Poljake je u vođstvo doveo Paržižek, ali je nadu u prolaz beloruskom šampionu ostavio Dragun golom u 64. minutu.

Slovan iz Bratislave je razočarao protiv Sutjeske (1:1). Slovaci su do vođstva stigli u samom finišu, pošto je Šporar posle silnih promašaja, pronašao put do mreže Giljena, ali je klubu iz Nikšića senzacionalan remi doneo bivši igrač Vojvodine i niškog Radničkog Damir Kojašević.

Derbi večeri odigrali su Ferencvaroš i Ludogorec. Mađarski šampion slavio je golovima Nguena i Zubkova dok je nadu timu iz Razgrada ostavio Svirčok.

Vođstvo domaćinu donelo je nesuđeno pojačanje Partizana Tokmak Nguen u 6. minutu. Gostima je trebalo vremena da se oporave od šoka, ali je Švirčok posle asistencije Čoboka uspeo da "otpadak" smesti u mrežu i izjednači.

Konačan rezultat postavio je Ukrajinac Zubčok, posle asistencije raspoloženog Tokmaka Nguena u 65.minutu.

Rozenborg je pobedom u Severnoj Irskoj nad Linfildom (2:0) jednom nogom zakoračio u drugu kvalikacionu rundu. Norvežane je u vođstvo doveo Jensen u 22. minutu, da bi trijumf potvrdio Soderlund u 69. minutu.

Dandalk u komšiluku nije uspeo da slomi otpor Rige (0:0). Prvak Republike Irske imao je više šuteva ka golu gostiju, ali su se Letonci odbranili i sa velikim očekivanjima čekaju revanš za sedam dana. U poslednjem meču večerašnjeg programa Maribor je kao gost sa 3:0 savladao islandski Valur.