13°C
23.04.2024.
117.1544
109.8288

KVALIFIKACIJE ZA LIGU ŠAMPIONA: Srbin promašio penal za Videoton, ČUDESNA asistencija Tadića (VIDEO)

14.08.2018. 22:13
FK Videoton
FK Videoton / Izvor: MN Press
Sledi plej-of.

Srpska kolonija iz Videotona je obezbedila najmanje plasman u grupnu fazu Lige Evrope pošto je eliminisala Malme, a rival u plej-ofu za Ligu šampiona izabranicima Marka Nikolića biće AEK. Klub iz Atine je izbacio Seltik pobedom 2:1, a Grci će imati dva predstavnika u plej-ofu Lige šampiona, pošto je PAOK izbacio moskovski Spartak. Dušan Tadić je potvrdio odličnu formu partijom protiv Standarda.

POGLEDAJTE: Da li je Zvezda oštećena u Trnavi? (VIDEO)

POVRATAK NA VELIKU SCENU: Bivši reprezentativac Srbije pojačava portugalskog giganta (FOTO)

Videoton se plasirao u plej-of za Ligu šampiona iako Danko Lazović nije iskoristio penal u 67. minutu, golman Malmea mu je odbranio. Lazović je igrao do 90+5. minuta, Marko Šćepović je odigrao ceo meč, dok Stefan Šćepović nije bio u kombinaciji za sastav.

JEZIVO! Slovak ONESVESTIO fudbalera Zvezde! (UZNEMIRUJUĆI VIDEO)

Ajaks je rutinski pobedio Standard 3:0 i tako stigao do plej-ofa. Dušan Tadić je ponovo odigrao odlično, prošle nedelje je dao gol Standardu, a sad je imao čudesnu asistenciju.

ŠOK! Mesi pauzira SEDAM meseci (FOTO)

PAOK je remijem 0:0 eliminisao Spartak iz Moskve, koji je od 33. minuta igrao bez isključenog Luiza Adrijana. Aleksandar Prijović je odigrao ceo meč za PAOK, a u finišu prvog poluvremena nije iskoristio stoodstotnu šansu.

TREĆE KOLO KVALIFIKACIJA ZA LIGU ŠAMPIONA - revanš utakmice

Videoton (Mađarska) – Malme (Švedska) 0:0, prvi meč 1:1

Dinamo Kijev (Ukrajina) – Slavija (Češka) 2:0 (Verbič 11, Besiedin 74). prvi meč 1:1

BATE Borisov (Belorusija) – Karabag (Azerbejdžan) 1:1 (Ivanić 20 - Mičel 54). prvi meč 1:0

Spartak Moskva (Rusija) – PAOK (Grčka) 0:0. prvi meč 2:3

AEK Atina (Grčka) – Seltik (Škotska) 2:1 (Galo 6, Livaja 50 - Sinkler 78). prvi meč 1:1

Dinamo Zagreb (Hrvatska) – Astana (Kazahstan) 1:0 (Gavranović 74). prvi meč 2:0

Fenerbahče (Turska) – Benfika (Portugalija) 1:1 (Potuk 45+1 - Fernandes 26). prvi meč 0:1

Škendija (Makedonija) – Salcburg (Austrija) 0:1 (Minamino 90+2). prvi meč 0:3

Ajaks (Holandija) Standard (Belgija) 3:0 (Huntelar 30, de Lit 34, Neres 46). prvi meč 2:2

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.