PROMAŠAJI KOŠTALI ZVEZDU POBEDE: Spartak PREŽIVEO grotlo Marakane, odluka pada u Trnavi (VIDEO+FOTO)

07.08.2018. 19:59
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: MN Press
Bez pobednika.

Fudbaleri Crvene zvezde nisu uspeli da trijumfuju u prvom meču kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Spartaka iz Trnave. Crveno-beli su na Marakani odigrali 1:1. Zvezda je povela sa bele tačke posle gola Bena sa bele tačke, ali su gosti odmah u sledećem napadu preko Grendala izjednačili. Napadali su Zvezdini igrači do kraja meča, međutim, rezultat se nije menjao. Revanš meč je na programu za sedam dana u Slovačkoj.

PODRŠKA IZ ŠPANIJE: Bivši fudbaler Zvezde priželjkuje uspeh protiv Spartaka (FOTO)

AKO PRESKOČI SPARTAK: Legenda Partizana pomoći će Zvezdi da izbaci Salcburg (FOTO)

KRAJ UTAKMICE!

90+3: Zvezda kreće svim silama ka golu Trnave... Radonjić je ponovo propustio dobru priliku.

89. minut: Nova šansa! Radonjić je šutirao sa pet metara ali bezuspešno!

87. minut: Neverovatno šta je promašio Savić. Nova prilika odlazi u nepovrat... Sve je manje vremena ostalo do kraja.

81. minut: Fudbaleri Trnave su očigledno zadovoljni ovakvim ishodom. Krenuli su sa oduglovačenjem i ležanjem po terenu.

77. minut: Odličan udarac Ebisilija sa 18 metara, ali lopta odlazi kraj desne stative... Dobra prilika.

72. minut: Milić je posle samo 20 minuta provedenih u igri zamenjen. Umesto njega na teren je ušao Srnić.

66. minut: Spartak se za sada organizovano brani i velikim brojem prekršaja seče začetak Zvezdinih akcija.

60. minut: Dva vezana kornera za Zvezdu, posle kojih je Rodić imao novu veliku priliku. Ostaje 1:1.

57. minut: Zvezda pojačava pritisak ka golu Trnave...

54. minut: Ogromna šansa za Radonjića! Iskosa je imao situaciju jedan na jedan sa golmanom gostiju, ali nije uspeo da pogodi za 2:1.

53. minut: Stojiljković je napustio teren a zamenio ga je Milić.

48. minut: Najopasniji Zvezdin igrač Nemanja Radonjić, nervozno je ušao u drugo poluvreme. Posle sukoba sa igračem Trnave, Radonjić je zbog udaranja zaradio žuti karton.

46. minut: Bez izmena na startu drugog dela.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

43. minut: Dobra prilika za goste da iz slobodnog udarca dođu u prednost.. Grendel je sjajno šutirao i bio zamalo neprecizan.

40. minut: Slobodan udarac za Crvenu zvezdu sa 25 metara.. Rodić je uhvatio zalet, međutim, bez uspeha. Ostaje 1:1.

35. minut: Ben je za sada najagilniji igrač u redovima šampiona Srbije.. Pored gola koji je postigao sa bele tačke, bio je u nekoliko navrata pokretač, ali i glavni akter u završnici Zvezdinih akcija.

31. minut: Posle brza dva gola, igra se smirila. Trnava vreba novu priliku iz kontranapada...

24. minut: GOOOL za Spartak! 1:1. Dva gola u 60 sekundi... Grendel je strelac.

Video file

22. minut: Penal za Zvezdu! Krstičić je srušen u kazennom prostoru...  Ben je doveo Zvezdu vođstvo!

19. minut: Spartak je konsolidovao linije u timu, tako da je Zvezdi u ovom trenutku dosta teže da kao na početku meča razvije brze kontre po bokovima.

15. minut: Spartak se oslobodio početnog pritiska Zvezde sa početka meča.. KRAJ UTAKMICE!

10. minut: Sjajan kontranapd Zvezde i dodavanje Bena kroz sredinu ka Radonjiću, međutim, brzonogi Radonjić nije uspeo da stigne loptu. Propala je dobra šansa za vodeći gol.

6. minut: Slobodan udarac za Crvenu zvezdu sa nekih 20 metara iskosa sa desne strane. Dobro je Ben izveo taj prekid, međutim posle gužve u kaznenom prostoru gostiju, niko od Zvezdinih igrača nije uspeo da loptu sprovede u gol.

4. minut: Izabranici Vladana Milojevića rešeni su da od početka utakmice naprave presing na protivničkoj polovini. Na početku im to polazi od ruke... Zvezda vrši pritisak.

1. minut: Tek što su krenuli sa centra, igrači Zvezde su imali dobru priliku posle duplog pasa Radonjića i Stojiljkovića. Nije bilo promene rezultata.

KARTONI: Godal, Sloboda, Radonjić

Crvena zvezda: Borjan, Stojković, Savić, Degenek, Rodić, Jovičić, Krstičić, Ben, Ebisilio (Simić 80.minut), Radonjić, Stojiljković ((Milić 53.minut, Srnić 73)).

Spartak Trnava: Čudi, Kadlec, Tot, Godal, Čonka, Jirka, Sloboda, Grendel, Grešak, Rada, Bakoš.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.