LA LIGA: Alaves slavio, Katai na klupi (VIDEO+FOTO)

26.09.2016. 23:02
Aleksandar Katai
Aleksandar Katai / Izvor: MN Press
Savladana Granada sa 3:1.

Fudbaleri Alavesa savladali su u poslednjem meču šestog kola La Lige ekipu Granade sa 3:1. Domaćin je tokom čitavog meča bio bolji rival i zasluženo došao do trijumfa. Nenad Krstičić ušao je u igru u 87. minutu, dok je Aleksandar Katai ceo meč posmatrao sa klupe za rezervne igrače.

Kolarov ostao bez zuba a sad bi i da se BIJE (FOTO)

Alaves je do vođstva došao u 37. minutu pogotkom Dejversona, ali je taj gol poništen zbog igranja rukom, pa se na poluvreme otišlo rezultatom 0:0. U nastavku je međutim usledila goleada.

POTRES U MADRIDU! Ronaldo, kao RAZMAŽENA ZVEZDA, psovao majku ZIDANU!? (VIDEO)

NAJBOLJE ŠTO IMA SUPERLIGA: Ovo je spisak reprezentacije Srbije (FOTO)

Domaćin je u vođstvo došao u 52. minutu preko Edgara Mendeza na asistenciju Viktora Kamarasa. Asistent kod prvog gola, Kamaras, 14 minuta kasnije uspeo je da povisi na 2:0 i tada je izgledalo da će Alaves rutinski privesti meč kraju.

AMINOVAO: Vidić objavio ime svog naslednika (FOTO)

PRVA PACKA: Evo šta je sve direktor Sportinga ZAMERIO Lazaru Markoviću (FOTO)

Ipak, gosti su u 78. minutu preko Kraveca smanjili na 2:1, pa su domaći navijači morali da strepe. Kravec je tri minuta kasnije imao priliku da izjednači, ali je njegov šut odbranio Pačeko. Sve nedoumicee oko pobednika otklonio je Dejverson koji je u nadoknadi vremena postavio konačnih 3:1.

NIJE BAŠ SVETAC: Fudbaler PSŽ osuđen na ZATVORSKU KAZNU (FOTO)

Ovom pobedom Alaves se probio na deveto mesto tabele sa devet bodova, dok je Granada ostala na 19. poziciji sa samo dva osvojena boda.