Kako su Ameri Srbe na Haitiju OSTAVILI NA CEDILU? Obezbeđivali predsednika, a sada im preti DOŽIVOTNA ROBIJA

Goca može da NAPLATI POLA MILIONA EVRA od osiguranja, a evo šta će biti ako tuži Turčina zbog smrti Šabana!

ŠEŠELJU PREKIPELO, ZAGRMEO NA SKOTA: ''Prevršio si svaku meru, treba te proterati!''

LEGENDARNI TRENER U PROBLEMU: Izazvao UDES i USMRTIO čoveka nekoliko sati posle velike pobede (FOTO)

LEKARI GA KORISTE: Lek koji ELIMINIŠE salmonelu, čir i dijareju u ROKU od nekoliko SATI!

FK Fenerbahče

LE: Fenerbahče bolji od Ivanovićevog Zenita, umalo da ne bude tako (FOTO)

Ostale utakmice biće odigrane u četvrtak.

Odigrana je i prva utakmica nokaut faze UEFA Lige Evrope. U prvom meču 1/16 finala, Fenerbahče je dočekao Zenit i slavio sa 1:0. Strelac jedinog gola u 21. minutu bio je Islam Slimani. Rezultat je mogao da bude i drugačiji, ali je u 44. minutu penal promašio ofanzivac ruskog tima Robert Mak.

Evropski GIGANT spremio 200 MILIONA evra za Salaha (FOTO)

PROVERA U POREČU: Remi Orlića sa Hrvatskom (FOTO)

Sve vreme za ekipu iz Sankt Peterburga igrao je nekadašnji kapiten reprezentacije Srbije Branislav Ivanović.

Zanimljivo je da Fener ima šansu da se plasira u osminu finala Lige Evrope, dok je u Turskoj u velikim problemima. Nalazi se na 14. mestu sa 23 boda. Najbolje plasirani među timovima u zoni ispadanja je Rize sa 22.

Ostale utakmice Lige Evrope biće odigrane u četvrtak, u terminima od 18.55 i 21.00.

VELIKI DUEL JE ZAKAZAN: Srbija igra protiv Nemačke! (FOTO)