LEBRON DOBIO PRST U OKO: Video sam TRI obruča, gađao sam SREDNJI i POGODIO (VIDEO)

20.05.2021. 11:13
Lebron Džejms
Lebron Džejms / Izvor: Profimedia
Drama u Los Anđelesu.

Lebron Džejms trasirao je put Lejkersima u plej-of. Kralj je pogodio ključnu trojku u dramatičnom duelu sa Golden Stejtom- 103:100.

PRATITE UŽIVO: Počelo glasanje za MVP, vidite lajv tabelu. Legenda NBA još ima kompleks od Bodiroge

SPEKTAKL: Pokuševski dočekan uz baklje i pesmu, a tu je i mural (VIDEO)

KUKOČ IZABRAO IDEALNU PETORKU: Dva Hrvata, Srbin, Slovenac i…

Džejms je na ulasku u poslednji minut utakmice pogodio trojku na isteku napada preko Stefa Karija. Minut ranije doživeo je neugodn povredu kada ga je prstom u oko udario Drejmond Grin, prilikom pokušaja Džejmsa da zakuca.

- Nakon što sam dobio prst u oko, video sam tri obruča i gađao sam srednji. Hvala bogu, uspeo sam da pogodim - rekao je Džejms.

Lebron je meč završio sa tripl-dablom od 22 poena, 11 skokova i 10 asistencija, ukupno šestim ove sezone.

- I ranije sam dobijao prst u oko. Večeras će da otekne i sutra će biti otečeno, ali smo ostvarili veliku pobedu - zaključio je Lebron.

Lejkersi će igrati sa Finiks Sansima u prvoj rundi plej-ofa, dok Voriorsi imaju još jednu šansu, protiv Memfis Grizlisa.