LEO PLESAO KAO U NAJBOLJIM DANIMA: Barselona lako savladala Granadu, Mesi i Grizman briljirali (VIDEO)

09.01.2021. 21:40
Lionel Mesi
Lionel Mesi / Izvor: Profimedia
Argentinac ponovo sa osmehom na licu.

Fudbaleri Barselone pobedili su Granadu na strani u 18. kolu La Lige ubedljivim rezultatom 4:0 (3:0), uz po dva pogotka Lionela Mesija i Antoana Grizmana, i upisali treći uzastopni trijumf.

U DUHU PRAZNIKA: Online igre koje vam za nekoliko minuta donose OZBILJAN KEŠ

FA KUP: Fulam posle produžetaka savladao KPR, Mitrović asistent

ZAVRŠEN VELIKI POSAO: Crno-beli PRODALI igrača za DVA miliona evra! Ide u Seriju A

Katalonci nisu imali problema sa domaćinom i već posle prvog poluvremena stekli su tri gola prednosti. Mrežu Granade načeo je Antoan Grizman u 12. minutu, da bi zatim do velikog odmora na scenu stupio Mesi.

Najpre je u 35. pogodio na asistenciju raspoloženog Grizmana, a zatim je u 42. majstorski izveo slobodan udarac sa 17 metara i poslao loptu po zemlji u golmanov ugao.

U nastavku je tim Ronalda Kumana rutinski odrađivao posao, ali je i u takvoj igri uspeo do još jednog pogotka. Učinio je to Grizman, koji je u 63. minutu krunisao jednu od boljih partija u poslednje vreme.

Barsa je treća na tabeli sa 34 boda iz 18 mečeva. Real na drugoj poziciji ima 36 i utakmicu manje, dok je lider Atletiko sakupio 38 iz 15 mečeva. Granada je sedma sa 24 poena.

Katalonski gigant u sledećem kolu gostuje Elčeu 24. januara. Granada 12. januara dočekuje Osasunu.