13°C
19.04.2024.
117.1474
110.1009

LEPOTICA - SLOBODNJAK OD PREČKU: Vidite bombu SMS-a! A tek ČUDAN penal koji je skrivio (VIDEO)

22.04.2021. 23:17
Gol Sergeja Milinkovića Savića protiv Napolija
Gol Sergeja Milinkovića Savića protiv Napolija / Izvor: Foto: Streamja printscreen
Sve je bilo džaba pošto je njegov tim ubedljivo poražen.

Lacio je gostovao u Napulju u važnoj utakmici u borbi za Ligu šampiona i nije se dobro proveo. Napoli je u 32. kolu Serije A ubedljivo trijumfovao sa 5:2, a zapažen na terenu je u porazu svog tima bio srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić.

Popularni SMS je loše započeo meč i već u sedmom minutu je skrivio penal.

NEZAPAMĆENO NA MARAKANI: Posle Dragovića, Zvezda završava još jedan potpis - stiže opasan NAPADAČ

SLUČAJ ZA PSIHOLOGA: Ronaldu se ceo svet smeje posle NOVOG uličarskog gesta (VIDEO)

DRAGOVIĆ SE OGLASIO O DOLASKU U ZVEZDU: Nešto je vrednije od novca! Pristajem na MANJU platu, lošiji klub i ligu - zato sam postao fudbaler

Čudna je situacija bila u kojoj je dosuđena najstroža kazna jer je Milinković-Savić još u trećem minutu izbacio loptu iz svog šesnaesterca nakon kornera Napolia, Lacio je krenuo u kontranapad, a Manuel Lacari je oboren s leđa. Rimljani su tražili penal, sudija je pregledao VAR i pokazao na belu tačku. Ali, za domaćina!

Naime, pri pregledu snimka utvrđeno je da je Sergej prilikom izbacivanja lopte kopačkom potkačio po licu Kostasa Manolasa. Iako je izbio loptu, noga je bila previsoko podignuta i dileme za sudiju Marka Di Bela nije bilo. Milinković-Savić je zaradio žuti karton, a Lorenco Inisnje je iskoristio penal i doveo Napoli u vođstvo.

Sergej je potom divnim pogotkom iz slobodnjaka doneo nadu Rimljanima da mogu do preokreta, ali se to ipak nije desilo.

Igrao se 74. minut kada je Srbin preciznim udarcem pogodio mrežu Napolitanaca, a tada je na semaforu stajalo 4:2.

Pogledajte i sami taj pogodak:

Međutim, to je bilo sve što je Lacio pokazao na meču pošto je Napoli već u 80. minutu preko Viktora Osimena postavio konačnih 5:2. Golove za Napoli postigli su i Insinje (dva komada - 7. minut iz penala i 53. minut), Mateo Politano (12) i Mertens (65), dok je prvi pogodak za Lacio postigao Ćiro Imobile samo četiri minuta pre Sergejevog slobodnjaka (70).

Napoli sada ima pet bodova više od Lacija, uz utakmicu manje.