10°C
25.04.2024.
117.1643
109.4482

LETELE FLAŠE: Dobio dres Jokića, pa u 124. minutu odbranio penal za trofej! A, onda haos na terenu (VIDEO)

07.06.2021. 09:01
SAD Meksiko 3:2
SAD Meksiko 3:2 / Izvor: Reuters
SAD savladale Meksiko sa 3:2 posle drame.

Fudbalska reprezentacija SAD osvojila je KONKAKAF Ligu nacija, pošto je posle produžetaka savladala Meksiko rezultatom 3:2.

PODMLAĐENI ORLOVI NA JAPANSKOJ TURNEJI: Piksi izveo SEDMORICU debitanata! Srbija - Jamajka (UŽIVO)

LAZAR MARKOVIĆ OTVORIO DUŠU: Evo zašto nisam otišao u Zvezdu

ZVEZDA NE ODUSTAJE OD BIVŠEG KAPITENA: Evo od čega ZAVISI dolazak Krstičića na Marakanu!

Junak meča bio je rezevrni golman “jenkija” Itan Horvat koji je ušao u igru u 69. minutu, da bi u finišu produžetaka, u 124. minutu, odbranio penal Andresu Gvardadu.

Prethodno je Kristija Pulišić sa bele tačke bio precizan i u 114. minutu doneo trijumf Amerikancima.

Zanimljivo, Horvat je pre meča dobio poklon upravo od Pulišića. U pitanju je dres Nikole Jokića, koji je omiljeni košarkaš golmana Briža. Ispostavilo se da je dres najboljeg igrača Denvera bio talija za čuvara mreže mađarskog porekla.

Na samom kraju utakmice je došlo do obračuna fudbalera, a publika u Denveru je plastičnim čašama i flašama gađala ratoborne fudbalere.

Pogledajte kako izgleda Natalija Guilter, fudbalerka iz Brazila.