LIGA 1: Le Talek strelac, Škuletić asistent, a Radonjić... (FOTO)

26.09.2018. 21:47
Damijen le Talek
Damijen le Talek / Izvor: MN Press
Igrane utakmice 7. kola prvenstva Francuske.

Odigrane su utakmice 7. kola Lige 1, a Kaen i Monpelje su odigrali nerešeno - 2:2. Poveo je Kaen, a na 1:1 u 37. minutu izjednačio je Andi Delor posle asistencije nekadašnjeg napadača Partizana Petra Škuletića. U drugom poluvremenu, u vođstvo od 2:1 Monpelje je doveo bivši igrač Crvene zvezde Damijen le Talek, ali je konačan rezultat postavio Jasin Bamu u 63. minutu.

VERAN ALBIONU: Sautgejt potpisao novi ugovor, PLATA ŠOKIRALA planetu (FOTO)

NAPUŠTA KNEŽEVINU: Ruski milijarder prodaje Monako

Za razliku od ovog, u duelu Olimpika iz Marselja i Strazbura, bilo je pobednika. Tim iz francuske luke pobedio je rezultatom 3:2, zahvaljujući golovima Dimitrija Pajea, Morgana Sansona i Valera Žermana. Strazbur je poveo sa 1:0, uspeo da izjednači na 2:2, ali je ipak Žerman u sudijskoj nadoknadi ipak doneo tri boda. Novajlija u redovima Olimpika, i bivši igrač Zvezde, Nemanja Radonjić bio je na klupi.

Marselj je treći na tabeli sa 13 bodova, dok Monpelje ima 12, na petoj poziciji.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.