LIGA EVROPE: Kostić STRELAC za AJNTRAHT, Milinkovićev Lacio savladao Marselj, Radonjić na klupi (VIDEO)

25.10.2018. 21:54
Filip Kostić
Filip Kostić / Izvor: Reuters
Viđeno je nekoliko sjajnih poteza ove večeri.

Bilo je veoma zanimljivo širom evropskih terena u okviru trećeg kola Lige Evrope. Ajntarht je nastavio sa pobedama, a posebno se istakao Filip Kostić, koji je postigao vodeći gol za frankfurtski tim. Lacio je bio bolji u gostima od Marselja, a Sergej Milinković-Savić je bio starter na Velodromu. Sa druge strane bivši Zvezdin igrač Nemanja Radonjić, meč protiv Rimljana ispratio je sa klupe.

LUKA REŠIO DA PROGOVORI: Svima mogu da POGLEDAM u OČI! (FOTO

SVE JE SPREMNO ZA SPEKTAKL: Grobari uz LEGENDARNI hit najavili povratak u Arenu! (FOTO)

Milan je nastavio sa lošom igro, što je Betis znalački iskoristio i slavio na San Siru sa 2:0. Arsenal je golom Velbeka u drugom poluvremenu ostvario još jedan trijumf, ovoga puta na vrućem gostovanju protiv Sportinga u Lisabonu.

Na drugoj strani, Salcburg i Seltik su bili ubedljivi protiv kod kuće i zabeležili nova tri boda. Zenit je posle preokreta protiv Bordoa, uspoe da sa 2:1 slavi kod kuće. Bane Ivanović je bio svih 90. minuta na terenu i poeno je kapitensku traku.

Triler utakmicu odigrali su Cirih i Bajer iz Leverkuzena.. Domaći tim je na kraju slavio sa 3:2, iako je gost sredinom drugog dela u roku od nekoliko minuta stigao do izjednačenja..

U utakmicama koje su počele od 21 sat bilo je takođe dosta zanimljivosti... Srpska kolonija u Frankfurtu, zabeležila je novi trijumfu, ovoga puta Ajntraht je savladao ekipu Apolona sa. Prvi gol bio je delo srpskog reprezentativca Filipa Kostića. Luka Jović nije bio u sastavu frankfurtskog tima, dok je Mijat Gaćinović zaigrao od starta utakmice.

Ekipa Lacija je bila sigurna na Velodoroma i trijumfovala na vrućem gostovanju protiv Marselja sa 3:1. Sergej Milinković-Savić je bio starter na ovom meču, dok je bivši Zvezdin igrač Nemanja Radonjić duel gledao sa klupe...

PAOK je na svom terenu poražen od Videotona koji sa klupe predvodi nekadašnji strateg Partizana Marko Nikolić sa 2:0. Mađarski tim je rešio meč u prvom poluvrremenu, kada je sa dva brza gola i odredio budući tok utakmice... Srpski reprezentativac Aleksandar Prijović je u igru ušao u drugom poluvremenu, ali nije uspeo da pomogne svom timu da izbegne poraz.

U ostalim mečevima Česli je bio ubedljiv protiv Bate Borisov i slavio sa 3:1, dok je Sevila na svo terenu potpuno razbila turski Ahisar - rezultat je bio 6:0 u korist španske ekipe.