LIGA EVROPE: Boaćijeva bomba za VELIKU Zvezdinu pobedu, USRED Nemačke (VIDEO+FOTO)

28.09.2017. 18:36
Ričmond Boaći
Ričmond Boaći / Izvor: Reuters
U drugom meču sastali se BATE i Arsenal.

Fubaleri Crvene zvezde ostvarili su veliku pobedu u Ligi Evrope. U 2. kolu grupe H, ekipa Vladana Milojevića je pobedila Keln, a jedini gol dao je Ričmond Boaći. Sada Zvezda ima četiri boda, dok je Keln na nuli. U sledećem kolu, 19. oktobra, Zvezda će ugostiti Arsenal koji je pobedio BATE sa 4:2

Srpski klub bio je bolji u prvom poluvremenu, imao dosta prilika, jednu i iskoristio. Međutim, u nastavku, Keln je preuzeo inicijativu i pretio Milanu Borjanu. Ipak, Zvezda je uspela da se odbrani, a imala je i sreće. Miloš Jojić, nekada igrač Partizana dva puta je pogodio stativu, a Bitenkur jednom.

LUDILO: Pogledajte TABELU Zvezdine grupe pred dolazak Arsenala u Beograd (VIDEO)

Kako je bilo iz minuta u minut pročitajte u nastavku teksta.

Sve je spremno za početak utakmice 2. kola grupe H, između Kelna i Crvene zvezde. Poznate su i startne postave, o kojima više možete da pročitate OVDE

Dešavanja UŽIVO iz Kelna, možete da pratite na portalu Srbija Danas

JARČEVI UDARILI JAKO: Keln podsetio na gol kojim je Zvezda ZAVIJENA U CRNO (VIDEO)

LETELE I STOLICE: Pogledajte kako je izgledao navijački sukob na ulicama Kelna (VIDEO)

TOK UTAKMICE.

KRAJ UTAKMICE.

90+4. minut - Korner za Zvezdu.

88. minut - Pešić do Srnića. Sa nekoliko metara, nema ništa od gola.

Totalna ofanziva Jarčeva. Zvezda se ipak brani.

83. minut - Kanga u kontri, ka Pešiću, ali prejako.

78. minut - Račić umesto Krstičića. Milojević ima pravo na još jednu promenu.

76. minut - Klemens ulazi umesto Olkovskog. Poslednja izmena u timu Kelna.

75. minut - Bitenkur pokušava. Opet stativa.

73. minut - Milić umesto Radonjića. Druga izmena u timu Zvezde.

71. minut - Vraća se Babić.

FORA VEKA NA FEJSBUKU: Baš bezobrazno – evo šta je Boaći URADIO Jarčevima! (VIDEO)

68. minut - Babić posle duela glavama ostaje da leži. Glava mu je raskrvavljena. Ukazuje mu se pomoć.

66. minut - Ponovo stativa posle šuta Jojića.

Keln ima inicijativu u ovim trenucima.

GOREO KELN: Delije napravile ŠOU na STADIONU (FOTO)

63. minut - Boaći se ponovo žali na povredu. Lekarska ekipa ponovo na terenu. Ulazi Pešić umesto povređenog Ganijca.

61. minut - Boaći se žali na povredu. Izlazi sa terena.

58. minut - Jojić pogađa stativu Zvezdinog gola. Sreća za srpski tim.

57. minut - Kanga se sprema da izvede slobodan udarac. Posle centaršuta, otklonjena opasnost ispred gola Kelna.

55. minut - Ponovo pokušava Bitenkur. Borjan hvata loptu.

51. minut - Bitenkur pokušava glavom, pored gola Borjana.

46. minut - Odlično probija Radonjić po desnoj strani. Ubacuje loptu na nekoliko metara, ali Boaći ne stiže. Šteta.

Promene u Kelnu. Na terenu su Bitenkur i Osako. Milojević ne menja.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA.

45+2. minut - Prekršaj Gobeljića. Skraćeni korner. Izvodi Jojić. Nema ništa od opasnosti po gol Zvezde.

43. minut - Pokušava Jojić. Neprecizan je. Za svaki slučaj, Borjan se baca.

38. minut - Izblokiran šut Kange.

30. minut - GOOOOOL! Boaćijev osmi gol u sezoni u Ligi Evrope. Bomba, neodbranjivo, za 1:0.

27. minut - Pokušava i Boaći. Još jedna šansa odlazi u nepovrat.

22. minut - Gobeljić bolji od Žirasija. Iznosi loptu.

15. minut - Korner za Zvezdu. Krstičić izvodi. Novi korner. Nema opasnosti po gol Kelna.

8. minut - Radonjić po levoj strani prolazi. Pokušava da proigra Boaćija, ali je pokušaj osujećen.

6. minut - Kakva prilika za Kangu. Sam protiv golmana, ali šutira pored gola.

3. minut - Prekršaj Žirasija nad Stojkovićem. Zvezdin bek na travi. Igra je nastavljena.

Utakmica počinje. Srpski klub izvodi početni udarac.

Zvezda u belim dresovima. Keln u crvenim.