3°C
20.04.2024.
117.1474
110.1009

ZVEZDA PALA U MINHENU: Crveno-beli poraženi od Bajerna na startu Lige šampiona (VIDEO)

18.09.2019. 21:58 17:13
Tomas Miler
Tomas Miler / Izvor: Reuters
Bavarci su baš moćni.

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u prvom kolu Lige šampiona na  gostovanju Bajernu rezultatom 3:0. Prvi gol na meču postigao je Kingsli Koman u 34. minutu, prednost Bavaraca je udvostručio Robert Levandovski deset minuta pre kraja utakmice, a u sudijskoj nadoknadi je Tomas Miler postavio konačan rezultat.

GRMEĆE I SA TOG MESTA: Pogledajte gde su smeštene Delije u Minhenu (VIDEO+FOTO)

PRVI JE IZAŠAO NA ZAGREVANJE: Borjan se pojavio na terenu i dobio je NEVEROVATAN DOČEK sa tribina (VIDEO)

IMAO JE ŠTA DA PORUČI: Oglasio se Švajnštajger uoči duela Zvezde i Bajerna! (FOTO)

Tok utakmice možete pogledati u nastavku.

KRAJ:
Utakmica je završena rezultatom 3:0!
90+1. minut:
Gol 3:0! Tomas Miler je strelac posle uigrane akcije iz slobodnog udarca.
90. minut:
Šutirao je Levandovski, a loptu sa gol-linije je izbacio Degenek. U nastavku je žuti karton dobio Vulić.
86. minut:
Zamalo autogol Milunovića. Intervenisao je Zvezdin štoper kolenom, a lopta je pogodila prečku.
83. minut:
Oba trenera su napravila poslednje izmene. Aleksa Vukanović je zamenio Matea Garsiju, dok je u Bajernu Tomas Miler zamenio Filipa Kutinja.
82. minut:
Šutirao je Vulić sa distance, ali pored gola.
80. minut:
Gol 2:0! Levandovski udvostručio prednost Bajerna. Poljak je uz mnogo sreće uspeo da dođe do lopte i da zatrese mrežu crveno-belih.
78. minut:
Velika šansa za Crvenu zvezdu! Boaći je proigrao Marina, ovaj je šutirao, ali je lopta za samo nekoliko centimetara prošla pored stative.
75. minut:
Šutirao je Gnabri, ali prilično neprecizno.
70. minut:
Ričmond Boaći menja Milana Pavkova.
66. minut:
Serž Gnabri i Havi Martinez su u igri umesto Ivana Perišića i Kristijana Tolisa.
65. minut:
Dve velike šanse za Bajern! Prvo je Perišić lobovao Borjana, ali je pogodio prečku, a u nastavku je Levandovski promašio skoro prazan gol.
62. minut:
U igri je Miloš Vulić umesto Dušana Jovančića.
61. minut:
Žander je šutirao, ali mu je lopta prešla preko noge i završila je daleko od gola.
57. minut:
Veliki kiks Milunovića nije iskoristio Levandovski, čiji je pokušaj osujetio Borjan.
55. minut:
Šutirao je Perišić sa nekih osam metara, ali je Borjan odlično bio postavljen.
53. minut:
Toliso je pogodio stativu.
52. minut:
Levandovski je iz slobodnog udarca šutirao preko gola.
51. minut:
Prvi žuti karton na utakmici dobio je Miloš Degenek zbog faula nad Levandovskim.
47. minut:
Ponovo je Kutinjo pokušao iz daljine, ali još jednom preko gola.
46. minut:
Počelo je drugo poluvreme, a treneri nisu napravili nikakve promene.
POLUVREME:
Bajern vodi golom Kingslija Komana.
45+1. minut:
Levandovski je ponovo šutirao, ali je Borjan još jednom bio siguran.
44. minut:
Novi pokušaj Kutinja sa 20-ak metara, ali je lopta prošla pored gola.
40. minut:
Postigao je gol Filipe Kutinjo, ali je on poništen zbog ofsajda.
39. minut:
Novi pokušaj Bavaraca. Šutirao je Levandovski, ali se istakao Milan borjan sigurnom intervencijom.
34. minut:
Gol 1:0! Vodi Bajern golom Komana! Centrirao je Perišić sa leve strane, a Francuz je pobegao Žanderu i glavom je savladao Milana Borjana.
27. minut:
Odlična prilika za Crvenu zvezdu. Šutirao je Žander sa leve strane posle kontranapada, ali je pogodio samo spoljni deo mreže.
25. minut:
Pokušao je Lukas Ernandez sa leve strane, ali to je bilo nešto između šuta i centaršuta.
21. minut:
Dosta sreće za Zvezdu. Kutinjo je naleteo na loptu i opalio po njoj, ali je ona prohujala pokraj okvira gola.
20. minut:
Pokušao je Koman, ali je lopta završila preko gola.
16. minut:
Pavkov se našao u šansi, ali posle duela sa Pavarom nije uspeo ni da šutira, već se spetljao na nekih sedam metara od gola Nojera.