LIGA ŠAMPIONA: Het-trik Dibale u slavlju Juventusa, Građani slavili u Nemačkoj (FOTO)

02.10.2018. 20:49
FK Mančester siti
FK Mančester siti / Izvor: Reuters
Mečevi drugog kola.

Juventus je zahvaljujući het-triku Paula Dibale i bez suspendovanog Kristijana Ronalda deklasirao Jang bojs i drugom vezanom pobedom na startu takmičenja praktično već obezbedio plasman u nokaut fazu, a Mančester siti je pobedom na gostovanju Hofenhajmu 2:1 anulirao poraz iz prvog kola kod kuće od Liona.

EVO KAKO IZGLEDA NAPAD ZVEZDE BEZ BOAĆIJA: Milojević PRELOMIO, ovo su starteri za PSŽ (SASTAVI)

MILOJEVIĆ NIŠTA NIJE ŽELEO DA KRIJE: Poznato kada se Boaći vraća u tim Zvezde! (FOTO)

ZA NJEGA JE OVO DRUGAČIJI MEČ: Savić objasnio zašto ima POSEBAN motiv protiv Svetaca

Paulo Dibala je predvodio Staru damu ka ubedljivoj pobedi protiv Jang Bojsa. Dibala je postigao tri gola, a uz to je pogodio i stativu. Bio je nerešeniva enigma za Miralema Sulejmanija (igrao do 70. minuta). Gosti su od 78. minuta igrali sa desetoricom, Kamara je isključen zbog druge javne opomene.

Hofenhajm je protiv Sitija poveo već u 44. sekundi, ali su Građani uspeli da preokrenu golovima Serhija Aguera i Davida Silve. Španac je golom u 88. minutu meča doneo gostima izuzetno važnu pobedu koja je vratila Građane u trku za prvo mesto u grupi.

EVROKUP: Moćna Zvezda PREJAKA za Nemce! (FOTO)