IMAMO PRVE POLUFINALISTE LIGE ŠAMPIONA: Čelsi odoleo, a u Parizu - ŽESTOKA DRAMA (VIDEO)

13.04.2021. 22:56
PSŽ
PSŽ / Izvor: Reuters
Do kraja je strepeo francuski klub.

Poznati su prvi učesnici polufinala Lige šampiona. To su ekipe Čelsija i Pari Sen Žermena. I jedna i druga ekipa su izgubile na svom terenu 1:0, ali su obe prošle zbog prethodnih pobeda u gostima.

BIO JE VELIKA ŽELJA VEČITIH: Sada je u potpunosti promenio izgled! Gojka Kačara ne biste na ulici poznali (FOTO)

"SRBI SU BRAZILCI SA ISTOKA" Vijeri poludeo za Vlahovićem: "Haland, Mbape, pa DUŠAN! Pravi igrač"

ŽESTOKO: Bivši treneri Zvezde i Partizana vode TRKU za klupu višestrukog šampiona Premijer lige!

Nakon rezultata 2:0 za Čelsi u prvom meču protiv Porta, revanš u Engleskoj je protekao sa veoma malo izglednih prilika. Najbolju za goste u prvom poluvremenu je propustio Korona u 33. minutu, dok je Pulišić imao lepu priliku pred kraj utakmice. Konačan rezultat je postavio Taremi, ali tek u 94. minutu.

Čelsi - Porto
Čelsi - Porto / Izvor: Reuters

Bajern je  savladan u prvoj utakmici 3:2 na svom terenu protiv PSŽ-a i u Pariz je došao sa željom da postigne minimum dva pogotka.

U prvom poluvremenu je Nejmar imao period kada je u manje od deset minuta pogodio okvir gola i to je bio glavni utisak sve do 40. minuta kada je Čupo-Moting iskoristio odbitak i doneo 1:0 Bajernu, sa tim rezultatom se otišlo na pauzu.

Drugi deo meča je doneo sijaset šansi ponovo, ali mreže se nisu tresle. PSŽ je odoleo i prošao dalje.