LIGA ŠAMPIONA: Prštalo je u Pireju, ali pobednika nije bilo, remi Briža i Galatasaraja (FOTO)

18.09.2019. 20:52
FK Olimpijakos
FK Olimpijakos / Izvor: Profimedia
Odigrana dva meča večerašnjeg programa.

Prva dva meča večerašnjeg programa lige šampiona završena su nerešenim rezultatom. U grupi A su Briž i Galatasaraj odigrali 0:0, dok je golova bilo u Atini u meču između Olimpijakosa i Totenhem koji je završen 2:2.

IMAO JE ŠTA DA PORUČI: Oglasio se Švajnštajger uoči duela Zvezde i Bajerna! (FOTO)

PRVI JE IZAŠAO NA ZAGREVANJE: Borjan se pojavio na terenu i dobio je NEVEROVATAN DOČEK sa tribina (VIDEO)

ĐORĐEVIĆ: Mogu da budem zadovoljan

Za navijače Zvezde interesantnija je bila utakmica u Atini pošto se radilo o paru iz grupe B u kojoj se nalaze Crvena zvezda i Bajern. Pirejci su silovito krenuli protiv prošlogodšnjeg finaliste, ređali su se napadu pred golom Lorisa, ali Olimpijakops nije uspevao da dođe do vođstva. Totenhem je bio bez udarca u gol kada je Merija napravio faul za jedanaesterac nad Kejnom koji je doveo klub iz Londona u vođstvo u 26. minutu. Samo četiri minuta kasnije Lukaš je duplirao prednost gostiju i činilo se da da tri boda odlaze Pevcima. Međutim, Podenca je u 44. minutu uspeo da smanji na 2:1 što je bio rezultat poluvremena. Samo što je počelo drugo poluvreme Vertongen je napravio faul i penal je dobio Olimpijakos, a Valbuena ga uspešno realizovao za izjednačenje. Do kraja meča nije bilo promene rezultata, iako su oba tima imala nekoliko dobrih šansi.

U Brižu je domaćin imao inicijativu i više udaraca u gol, ali je sve to bilo jalovo pošto su mreže mirovale. Gosti iz Istanbula su imali veći posed lopte, ali im to nije donelo pravi rezultat pa su na kraju oba tima morala da se zadovolje bodom.