LIGA ŠAMPIONA: Ronaldo spasilac, Đavoli posle preokreta do pobede, Čelsi ubedljiv sa Malmeom

20.10.2021. 22:54
Kristijano Ronaldo
Kristijano Ronaldo / Izvor: Reuters
Sjajno veče.

Večeras su odigrane i poslednje utakmice trećeg kola Lige šampiona. Najviše uzbuđenja je viđeno na Old Trafordu, gde je Mančester junajted slavio protiv Atalante sa 3:2. Čelsi je na svom terenu ubedljivo savladao Malme 4:0.

LIGA ŠAMPIONA: Barsin minimalac, Okafor doneo radost Salzburgu

LIGA EVROPE: Zambijac sa ČETIRI gola srušio Ruse

BLIZU KONAČNE ODLUKE: Napadač na kraju sezone završava karijeru?

Utakmica prepuna preokreta i sjajnih poteza je viđena u Mančesteru.

Pašalić je doneo vođstvo gostima u 15. minutu posle asistencije Zapakoste. A potpuni muk na Old Trafordu je zavladao u 29. minutu. Sjajno je Kopmajners izveo korner i pogodio Demirala u glavu za prednost od 2:0. U drugom poluvremenu je Mančester krenuo odlučnije i kao nagrada za takvu igru je stigao i gol u 53. minutu. Posle asistencije Fernandeša, Rašford je lagano savladao Musa.

U 75. minutu loša reakcija odbrane Atalante, loptu je dočekao Megvajer i poravnao rezultat na 2:2. A onda ko drugi, nego Ronaldo, 82. minut, centaršut Fernandeša, skok Kristijana i 3:2 za Junajted.

Čelsi je lagano izašao na kraj sa Malmeom. Već posle prvih 45 minuta su popularni Plavci obezbedili trijumf. Kristensen je otvorio mrežu gostiju u 9. minutu. Prednost domaćih je duplirao Žoržinjo iz penala. U drugom poluvremenu je gol postigao Haverc, a i Žoržinjo je još jednom pogodio sa bele tačke.