LIGA ŠAMPIONA: Šerif se NE ŠALI! Slavili u uvodnom meču

15.09.2021. 21:02
FK Šerif
FK Šerif / Izvor: Reuters
Borusija pobedila u gostima.

Fudbaleri Šerifa pobedili su Šahtjor kao domaćini u Tiraspolju sa 2:0  u prvom kolu grupne faze Lige šampiona.

ZVEZDA DOČEKUJE BRAGU: Evo kojih 11 će ISTRČATI na teren

SUDIJSKA KOMISIJA ODREDILA: Poznato je ko će deliti pravdu u 165. Večitom derbiju (FOTO)

STANOJEVIĆ ZNA STARTNIH 11: Evo koji tim se očekuje na Kipru

Šerif je do grupne faze Lige šampiona stigao tako što je izbacio šampiona Srbije Crvenu zvezdu, pa šampiona Hrvatske Dinamo iz Zagreba.

Poveli su u 16. minutu jkada je Kristijano uposlio Adamu Traorea, a ovaj je sa nekih desetak metara akrobatski poslao loptu u mrežu.

Konačan rezultat su postavili u 62. minutu opreko Moma Jansanea koji je konvertovao i drugi centaršut Kristijana i postigao pogodak za 2:0.

Borusija Dormund je slavila na gostovanju Bešiktašu. Bilo je 1:2.

Stelci za nemački tim su bili Belingem u 15. minutu i Haland u zaustavnom vremenu prvog dela. Od tada je bilo jasno da će verovatno bodovi otići u Nemačku.

I kada se činilo da je kraj, Bešiktaš smanjuje u 94. minutu, ali nije bilo vremena za potpuni povratak.

Pjanić je perfektno centrirao, štoper Montero pogodio glavom i smanjio zaostatak.