LIGA ŠAMPIONA: Slavija bila na korak od SENZACIJE! Srušeni snovi crveno-belih u nadokandi (FOTO)

17.09.2019. 20:56
FK Slavija Prag
FK Slavija Prag / Izvor: Reuters
Uzbudljiv meč u Milanu.

Mečevima u utorak između Intera i Slavije iz Praga, odnosno Liona iz Zenita iz Sankt Petersburga, i zvanično je startovalo takimičenje u ovogodišnjoj Ligi šampiona. Pored remija u Francuskoj 1:1, u Milanu je viđena prava drama u kojoj je Slavija bila na korak od sva tri boda na Đizepe Meaci, ali je Barela u nadoknadi srušio snove gostiju.

ŠTA ĆE REŠITI MILOJEVIĆ? Deset sigurnih i jedna DILEMA za meč sa Bajernom (MOGUĆI SASTAV)

SPREMNI KO ZAPETE PUŠKE: Ovako je izgledao poslednji trening Zvezde pred Bajern (VIDEO)

STRAH? Milojevićev BRUTALAN odgovor na ovo pitanje! (VIDEO)

Lion i Zenit su podelili bodove na Žerlanu, a rezultat posle 90 minuta igre glasio je 1:1. Gosti su prvi došli do prednosti preko Azmuna, ali je Depaj u nastavku doneo bod svom timu.

Sa druge strane Slavija je biola na korak od velike pobede protiv Intera, pošto je sredinom drugog poluvremena golom Olajinka povela sa 1:0! Činilo se da će gosti uspeti da sačuvaju minimalnu prednost, ali to se na njihovu nesreću nije desilo. Barela je u 92. minuta poravnao rezultata, a Lukaku je sa samo dva mtera glavom promašio pobedu za svoj tim!