Utorak 19. mar 2024.
FK Šahtjor

LIGA ŠAMPIONA: Zagrepčani preživeli DRAMU u Ukrajini, Atletiko kao po OBIČAJU (VIDEO)

Uzbuđenja u Ukrajini i Španiji.

Odigrana su prva dva meča večerašnjeg programa u Ligi šampiona. U grupi C, Šahtjor i Dinamo Zagreb su remizirali 2:2 (1:1), dok je u grupi D Atletiko na "Vanda Metropolitanu" minimalnim rezultatom nadigrao Bajer iz Leverkuzena.

NA OVO SE ČEKALO: Objavljeno ko dobija VIŠE novca od države, Crvena zvezda ili Partizan

LIGA ŠAMPIONA: Totenhem - Crvena zvezda (UŽIVO)

NAJAVA GOSTOVANJA U HUMSKOJ: Urnebesni komentari navijača Mančestera na Tviteru, Savo je IKS FAKTOR (FOTO)

Prvo poluvreme meča u Harkovu bilo je izuzetno otvoreno na obe strane. Ukrajinski reprezentativac, Evgeni Konopljanka je doneo vođstvo Šahtjoru u 16. minutu na asistenciju Marlosa, ali je Dani Olmo devet minuta kasnije doneo izjednačenje Zagrepčanima.

Po gol je viđen i u drugom delu na obe strane. Orsić je sa bele tačke doneo prednost hrvatskom šampionu u 60. minutu, a Dodo je 15 minuta pre kraja postavio konačnih 2:2.

U meču u Madridu pobedu izabranicima Dijega Simeonea doneo je Alvaro Morata u 78. minutu. Utakmica je bila izuzetno tvrda, a zanimljivo je da su viđena tek tri šuta u okvir gola, na obe strane.

Ostali mečevi večerašnjeg programa, uključujući i meč Totenhem Crvena zvezda, igraju se od 21 čas.