10°C
25.04.2024.
117.1643
109.4482

KRSTAJIĆEVA KAZNENA EKSPEDICIJA: Na četiri meča 10 bodova, a BEZ PRIMLJENOG GOLA! Izborili peto mesto

22.02.2021. 17:11
Mladen Krstajić
Mladen Krstajić / Izvor: MN Press
Opasna forma tima iz Bačke Topole.

U okviru 23. kola Superlige Srbije odigrana danas su odigrana još četiri duela. Pobede su odneli Javor, Rad, TSC i ekipa Radničkog iz Niša.

Igra koja je ZALUDELA sve u Srbiji: Evo kako da ODMAH BESPLATNO OSVOJITE NOVAC!

GLAVOBOLJA ZA STANOJEVIĆA: Ključni igrač crno-belih ima koronavirus!

POSLE GODINU DANA DAO JE GOL ZA KLUB: Zvezdaši ODMAH pojurili da čestitaju Adžiću (FOTO)

Javor je na svom terenu napravio ogroman korak ka opstanku u društvu najboljih pošto je savladao danas ekipu Novog Pazara sa 1:0.

U prvom poluvremenu praktično i da nije bilo bitnijih šansi, a onda početkom drugog Mijić dobija drugi žuti karton.

Samo tri minuta je bilo potrebno Javoru da sa igračem više postignu gol, u 51. minutu Dukure pronalazi Ilića koji pogađa za 1:0.

Voždovac je dočekao Rad na svom terenu, a pobedu su iznenađujuće ostvarili gosti, bilo je 0:1.

Voždovac - Rad
Voždovac - Rad / Izvor: MN Press

Krotone je najgori tim u ligi i idealna šansa da se Juventus ispravi. Kec se plaća kvotom 1,22. Pogledajte i ostale Mozzart kvote za meč Juventus – Krotone

Strelac jedinog gola na ovom meču bio je Karaklajić u 38. minutu.

U meču koji nije imao mnogo neizvesnosti TSC je savladao Bačku rezultatom 3:0 i tako potvrdio dobru formu sa početka ovog dela sezone, bio im je ovo deseti bod u četiri meča.

Strelci za ekipu Mladena Krstajića bili su Jug Stanojev u 18. minutu, a potom je Đuro Zec uspeo da u 40. i 41. minutu donese ogromnu prednost domaćinu pred nastavak. Ispostavilo se na kraju da je 3:0 bio i konačan rezultat meča. Krstajiću je ovo četvrti meč na klupi tima iz Bačke Topole i ima tri pobede i remi bez primljenog gola. Ekipa se popela na peto mesto na tabeli.

U duelu Mačve i Radničkog iz Niša gosti su odneli čitav plen, slavili su sa 0:2 i tako zadali veoma težak udarac domaćinu koji će veoma teško do opstanka u Super ligi Srbije.