8°C
25.04.2024.
117.1643
109.4482

VOŽDOVAC PROSUO BODOVE NA KROVU: Napredak pregrmeo drugo poluvreme, Inđija pred kraj SLOMILA NIŠLIJE

21.11.2020. 16:02
Ivan Milosavljević
Ivan Milosavljević / Izvor: MN Press
Veoma "tesna" tri meča.

Odigrana su još tri meča Superlige Srbije i zabeležene su dve pobede domaćina i jedan remi.

KADAR – NEVERA! Pogledaj zvanično najjače dobitne tikete i preuzmi 1000 RSD BONUSA NA POKLON

U DRUŠTVU MESIJA, MBAPEA...: Izabran novi ZLATNI DEČKO evropskog fudbala!

RADONJIĆ ISKREN KAO I UVEK: Da se NE LAŽEMO, igrači su najveći KRIVCI, a ne selektor i FSS

Fudbaleri Inđije pobedili su niški Radnički na svom terenu u 15. kolu Superlige Srbije rezultatom 1:0. Trijumf domaćima doneo je Aleksandar Đorđević u 84. minutu duela.

Namestio se lepo mladi vezista (20) na 25 metara i zatim poslao pravu bombu u malu mrežu za veliko slavlje Vojvođana. Inđijci su tom pobedom pobegli iz opasne zone i sa 18 bodova zauzimaju 14. mesto. Nišlije su upisale treći uzastopni poraz, te ostaju na 10. poziciji sa 21 poenom.

Napredak je u Kruševcu bio bolji od TSC-a rezultatom 2:1, a svi golovi su pali u prvom poluvremenu. Domaći su došli do prednosti pogotkom Melunovića u 21. minutu, Đurić je deset minuta kasnije izjednačio, ali taj rezultat se zadržao svega 120 sekundi.

Već u 33. minutu konačan rezultat je postavio Kocić i doneo Kruševljanima vredna tri boda.

Voždovac je na "krovu" vodio protiv Novog Pazara gotovo ceo meč, poveli su domaći fudbaleri golom Milosavljevića već u osmom minutu, međutim pred sam kraj utakmice sudija je pokazao na belu tačku. Precizan za Novi Pazar bio je Nedeljković i duel je završen rezultatom 1:1.