28.11.2019. 22:04
Umar Sadik
Umar Sadik / Izvor: Reuters
Imao je šta da poruči svojim saigračima.

Napadač Partizana, Nigerijac Umar Sadik, razočaran je posle propuštene šanse u Holandiji i remija sa AZ alkmarom 2:2. Brzonogi golgeter crno-belih rekao je posle duela da on i njegovi saigrači nisu dali 110 posto svojih mogućnosti.

LIGA EVROPE: Partizan PROKOCKAO dva gola prednosti, KATASTROFA crno-belih u finišu meča u Hagu (VIDEO+FOTO)

DA LI ĆE SE GROBARI SLOŽITI SA SAVOM? Evo šta je Milošević REKAO posle tragične završnice u Hagu!

TRAGEDIJA U HOLANDIJI: Grobari BESNI, LJUTI I OGORČENI! Stojke na tapetu, ali to nije kraj!

- Juče sam vam rekao da moramo dati 110 odsto jer 100% nije dovoljno. Nisam tužan, ljut sam. Ne možeš doći ovde, voditi 2:0 deset minuta pre kraja i primiti dva gola. Mnogo je bolno. Ovo je velika lekcija za sve nas igrače.

Crno-beli su vodili 2:0 do 88. minuta, imali igrača više od 83, ali je AZ uspeo da izjednači u nadoknadi vremena i ostavi Partizan bez šansi da se u poslednjem kolu bori za nokaut fazu LE.

Pogledajte kako izgleda italijanska sportska novinarka Dileta Leota.