LŠ: Valensija PONIŽENA na San Siru, Bikovi OČERUPALI Pevce (VIDEO)

19.02.2020. 22:57
čuo
čuo / Izvor: Reuters
Nastavljena osmina finala elitnog takmičenja.

Dve utakmice odigrane su u sredu u okviru osmine finala Lige šampiona, a veliki korak ka četvrtfinalu napravili su Atalanta i Lajpcig. Italijani su na San Siru ubedljivo savladali Valensiju sa 4:1, dok su Nemci slavili na gostovanju Totenhemu minimalnim rezultatom.

ŠANSA KOJA SE NE PROPUŠTA! Dovoljna su dva klika da na vaš Meridianbet nalog legne 30.000 dinara!

OTAC GODINE: Sine, beži iz škole! Vodim te na Ligu šampiona

KAKAV PREOKRET: Siti ipak u Ligi Šampiona!

Atalanta je na San Siru bukvalno ponizila Valensiju i tako napravila veliki korak ka četvrtfinalu. Tim iz Bergama je do pobede došao zahvaljujući fantastičnoj igri, a Slepi miševi mogu da budu srećni što su kući ispraćeni sa samo četiri komada. Italijane je u vođstvo doveo Hans Hatebur u 16. minutu, a tri minuta pre kraja poluvremena je prednost udvostručio Josip Iličić.

Na 3:0 povisio je Remo Frojler u 57. minutu, a pet minuta kasnije je Hatebur još jednom zatresao mrežu rivala. Gol nade za Valensiju postigao je Denis Čerišev u 66. minutu, samo 120 sekundi posle ulaska u igru.

Golove sa te utakmice pogledajte OVDE.

Lajpcig je do pobede u Londonu došao zahvaljujući Timu Verneru koji je u 58. minutu sa bele tačke savladao Uga Ljorisa, nakon što je Ben Dejvis skrivio penal.

Ova utakmica ostaće upamćena po tome što je talentovani Julijan Nagelsamn totalno nadmudrio iskusnog Žozea Murinja, pa Pevci nisu imali previše šansi protiv Bikova koji su imali kontrolu nad utakmicom.

Pogledajte kako izgleda nemačka teniserka Karina Vithof.

PONOVO JE TO URADIO! Maradona se opet latio KOKAINA?! Ovaj snimak sve govori (VIDEO)

LUDILO U FRANCUSKOJ: Fudbaler UJEO rivala za POLNI ORGAN, pa obojica popili SUSPENZIJU

UŽASNA VEST ZA NORVEŽANA: Napadač možda PROPUŠTA EURO! (FOTO)