LUDILO U MILANU: Inter naneo prvi poraz Napoliju (VIDEO)

21.11.2021. 21:47
Lautaro Martinez
Lautaro Martinez / Izvor: Profimedia
Odlična utakmica na Đuzepe Meaci.

U derbiju 13. kola italijanske Serije A Inter je u Milanu savladao Napoli rezultatom 3:2 (2:1).

PREKINUT DERBI U FRANCUSKOJ: Slavni fudbaler pogođen FLAŠOM u glavu (VIDEO)

DOBRE VESTI ZA ZVEZDU: I drugi rival crveno-belih u Evropi IZGUBIO u šampionatu

SUPERLIGA SRBIJE: Sin bivšeg golmana Partizana doneo bod Kragujevčanima u poslednjim sekundama

Napolitajnci su na stadionu Đuzepe Meaca stigli do prednost u 17. minutu. Mrežu Samira Handanovića zatresao je Pjotr Zijelinski na dodavanje Insinjea.

Nije to poremetilo ekipu Intera. Izjednačili su samo osam minuta kasnije. Kalidu Kulibali je igrao rukom u šesnaestercu, a sudija je posle konsultacija sa VAR-om pokazao na belu tačku. Precizan je bio Hakan Čalhanoglu.

Potpuni preokret donosi Ivan Perišić, koji je odlično ispratio korner i glavom je savladao Davida Ospinu u 44. minutu. Sa rezultatom 2:1 se otišlo na odmor.

Posle pet utakmica pauze u listu strelaca se u 66. minutu upisao i Lautaro Martinez za vođstvo Neroazura od 3:1. Neizvesnot u meč vraća Dris Mertnes golom u 78. minutu. Napoli je prišao na gol minusa.

Do kraja su žestoko napadali izabranici Lućijana Spaletija, a najbolju šansu imali su preko Marija Ruija, međutim, njegov udarac u prvom minutu nadoknade zaustavio je Samir Handanović.

Na tabeli i dalje vode Napoli i Milan sa 32 boda. Inter je sada prišao na četiri boda i na trećoj poziciji ima 28 poena.

Najnovije vesti iz fudbala pročitajte OVDE.

Pogledajte kako izgleda Beatris Moreira, devojka Giljermea Soareša fudbalera Brage