20.04.2024.
117.1474
110.1009

LUDNICA JE BLAGA REČ: Mitar PROMAŠIO penal u 89. minutu, a onda u POSLEDNJOJ sekundi doneo POBEDU

26.02.2020. 22:53
Aleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović / Izvor: Profimedia
Fulam savladao Svonsi.

Fudbaleri Fulama savladali su Svonsi u 35. rundi Čempionšipa sa 1:0. Junak pobede čete iz Londona bio je po ko zna koji put Aleksnadar Mitrović.

ŠTA URADI ČOVEČE?! Ovo je PROMAŠAJ SEZONE u Superligi, sa pet metara prebacio PRAZAN gol! (VIDEO)

BIO JE KAPITEN ZVEZDE: Pavle Ninkov se NEVIĐENO SROZAO!

POSLE POBEDE NAD PROLETEROM: Savo pričao o derbiju i kiksu Zvezde!

Srpski reprezentativac postigao je jedini pogodak, inače 23 u šampionatu, duboko u sudijskoj nadoknadi i izazavao pravu ludnicu na "Krejven Kotidžu".

Mogao je Mitrović veoma lako da umesto heroja bude tragičar, jer u 89. minutu nije iskoristio penal. Preuzei je Srbin odgovornost, ali je njegov udarac odbranio golman Svonsija Fredi Vudmen.

Novim trijumfom Fulam je izbio na treće mesto i nastavio trku sa Lidsom i Vest Bromvič Albionom za povratak u Premijer ligu.

Pogledajte kako izgleda Agustina Gandolfo, devojka Lautara Martineza.