20.04.2024.
117.1474
110.1009

LUDNICA U INĐIJI: 100 minuta fudbala, autogol, penal u završnici, dva crvena i devet žutih kartona

03.11.2019. 15:38
Bojan Nikolić
Bojan Nikolić / Izvor: MN Press
Meč za pamćenje.

Fudbaleri Javora savladali su Inđiju u gostima u utakmici 15. kola Superlige Srbije rezultatom 3:2, a glavni arbitar Bojan Nikolić imao je pune ruke posla.

U MINHENU PRELOMILI: Poznata SUDBINA Kovača na klupi Bajerna!

DEKLASIRALI VOJVODINU: Natho objasnio zašto je "eksplodirao" posle gola

PUKLA STOTKA: Milojević je PRESTIGAO legendarnog trenera Zvezde! Sledi NAPAD na novi REKORD!

Posle pola časa igre je goste iz Ivanjice u vođstvo doveo Marko Kolaković i to je bio jedini gol u prvom poluvremenu. Pravi haos nastao je tek u drugom delu igre, a sve se moglo naslutiti već u prvih pet minuta. Inđija je došla do preokreta zahvaljujući golu Filipa Rajevca i autogolu Alekse Amanovića.

U tim trenucima je delovalo da Inđija ima sve konce igre u svojim rukama, ali je u 63. minutu Srđan Dimitrov dobio direktan crveni karton, a 13 minuta kasnije je sudija Bojan Nikolić pokazao drugi žuti Nemanji Bosančiću i tada je Inđija ostala sa čad dva igrača manje.

Ivanjičani su tada na krilima brojčane prednosti krenuli svim silama u napad i to im je donelo preokret. Nikola Petković je u 80. minutu prvo doneo izjednačenje Javoru, a isti igrač je bio precizan sa bele tačke deset minuta kasnije.

Sudijska nadoknada je trajala deset minuta, ali Inđija nije uspela da dođe do boda.

Osim penala, autogola i dva crvena kartona, utakmica će ostati upamćena i po tome što je Bojan Nikolić podelio devet javnih opomena.