LUDNICA U SASUOLU: Kiša golova i crveni kartoni za SRBE (VIDEO)

09.12.2018. 15:09
Lopta Serija A
Lopta Serija A / Izvor: Reuters
Kakva završnica meča!

Fudbaleri Sasuola dočekali su ekipu Fiorentine u 15. kolu Serije A, a utakmica je završena rezultatom 3:3, a svi golovi su pali u drugom poluvremenu. Na utakmici su igrala tri srpska internacionalca, a dvoijca su morali ranije na tuširanje zbog crvenih kartona.

IZ FRANCUSKE U HUMSKU: Partizan dovodi ŠAMPIONA SVETA (FOTO)

NIŠTA OD FRANCUSKE: Mbođ promenio smer, oblači crno-beli dres (FOTO)

Gosti iz Firence su od prvog minuta utakmicu započeli sa dva srpska fudbalera, Nikolom Milenkovićem koji je ovog puta igrao na poziciji štopera i Dušanom Vlahovićem kome je ovo bio debi u startnoj postavi. Vlahović, koji je danas postao prvi starter u istoriji Serije A rođen posle 1. januara 2000. godine, je igru napustio u 55. minutu utakmice pri rezultatu 0:0, a Milenković je dobio drugi žuti karton u 92. minutu. Sa druge strane, u domaćoj ekipi je šansu sa klupe dobio Filip Đuričić u 74. minutu, ali je samo 13 minuta kasnije morao da napusti teren zbog crvenog kartona.

Sasuolo je poveo golom Dankana u 62. minutu, a samo pet minuta kasnije prednost domaće ekipe udvostručio je Babakar. Đovani Simeone je u 70. minutu postigao prvi gol za Fiorentinu, a deset minuta kasnije je Sensi vratio dva gola prednosti Sasuolu. Ljubičastima je nadu vratio Benasi u 89. minutu, a dramatičan završetak meča je upotpunio Miraljas izjednačujućim golom u osmom minutu nadoknade.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.