110.1009

POCEPAO MREŽU: Pogledajte MAKAZICE Žinjaka! (VIDEO)

01.03.2020. 09:44 09:44
Golčina.

Andre Pjer Žinjak bivši francuski reprezentativac blista u dresu meksičkog Tigresa. Na utakmici 8. kola popularne "klausure"  koja je odigrana u noći između subote i nedelje, u ubedljivoj pobedi nad Pumasom napadač je pokazao da ona čuvena fraza "forma je prolazna, klasa je večna" itekako važi u njegovom slučaju. Igrao se 59. minut, Luis Rodrigez je centrirao sa desne strane a Žinjak je fantastičnim makazicama postigao pogodak.

Utakmica je završena rezultatom 3:0 za domaće a Andre Pjer je postigao sva tri gola za njegov tim. U 80. minutu prilikom izmene dobio je ovacije više od 40. hiljada navijača.

Iako njegov Tigres ne igra ove sezone na nivou na koji su navikli, trenutno su 11., malo je reći da nekadašnji fudbaler Olimpika iz Marseja blista. Naime on za ovaj tim nastupa od 2015. godine i postao je ljubimac publike i legenda kluba. Na 216. utakmica ima postignutih 122. gola i 31. asistenciju, s'obzirom da ima ugovor na još godinu i po dana nema sumnje da će se ovaj impresivni saldo povećati.

Pogledajte kako izgleda ruska atletičarka Darija Klišina.

NOVAK POVEĆAO PREDNOST: Evo kolika sada Nadal ZAOSTAJE za Đokovićem (FOTO)

NOLE ISPISAO ISTORIJU: Đoković je protiv Cicipasa uradio nešto što se čekalo 20 GODINA!

PUKLO: Zidan PRECRTAO Jovića!